WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Najciekawsze newsy – gry [27.01.2020]

Zebraliśmy najciekawsze newsy growe. Cyberpunk 2077, DOOM Eternal, a nawet Patapon są tutaj!

DOOM Eternal to nie jakaś mobilka

Ciekawił Was temat mikrotransakcji w DOOM Eternal? To możemy uspokoić, że takowe nie pojawią się. Deweloperzy stwierdzili, że to przecież gra za 60 dolarów, a nie darmowa produkcja lub tytuł mobilny. Wszystko w grze odblokujemy własnymi umiejętnościami.

Coś nowego z Cyberpunka 2077

Okazuje się, że CD Projekt RED zamierza przylecieć na Taipei Game Show, który odbywa się na Tajwanie 6 lutego. REDzie mają pokazać „coś nowego”, ale raczej nie ma co się ekscytować. Nowe ujęcia z gry zobaczą tylko wybrani. Kimkolwiek by oni nie byli.

Pata-pata-pata-pon. Już wkrótce

PlayStation ujawniło, że druga odsłona Patapon otrzyma swój remaster już 30 stycznia. Gra na PlayStation 4 Pro będzie działać w jakości 4K (natywne).

Dodatek DLC do Metro: Exodus tuż za rogiem

Nowy dodatek DLC do Metro Exodus zadebiutuje 11 lutego. Rozszerzenie będzie się nazywało Sam’s Story i wprowadzi nową fabułę, przeciwników oraz rodzaje uzbrojenia. A to podobno nie wszystko co szykują autorzy.

Torchlight 3 nadciąga. Chociaż wcześniej też nadchodziło

Z Torchlight jest teraz małe zamieszanie. Powstawała bowiem gra o tytule Torchlight Frontiers, która miała być darmową produkcją. Okazuje się jednak, że gra będzie teraz nosić tytuł Torchlight 3 i stanie się bardziej zbliżona do poprzednich odsłon serii.