WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Najciekawsze newsy – gry [27.02.2020]

Nie licząc wycieku Baldur’s Gate 3 to mieliśmy dzisiaj bardzo spokojny dzień. Oto co mogło jednak Wam umknąć.

Sprzedaż gier w Polsce

Pojawił się nowy ranking sprzedaży gier w Polsce z okresu od 11 do 17 lutego. Grand Theft Auto V ponownie króluje na pierwszym miejscu. Dane obejmują sprzedaż cyfrową i pudełkową.

BioWare świętuje „rocznicę” Anthem

W tej chwili deweloperzy BioWare prawdopodobnie siedzą i dłubią nad kompletnie przerobioną wersją Anthem. Póki co, chętni do gry muszą zadowolić się aktualnym stanem produkcji. Jej poziom w tej chwili chyba najlepiej tłumaczy sposób świętowania rocznicy. Gracze dostaną skórki na swoje Javeliny.

Insurgency Sandstorm jednak zadebiutuje na konsolach

Droga Insurgency Sandstorm na konsole jest długa i zawiła. Zdaje się jednak, że produkcji New World Interactive w końcu uda się pojawić na PlayStation 4 i Xboxie One. Szczerze, nie zdziwię się jeśli premiera ponownie zostanie przeniesiona.

The Dark Pictures: Little Hope na zwiastunie

Podobało Wam się Until Dawn? No to zapewne The Dark Pictures: Man of Medan już nie za bardzo. Gra miała problemy z płynnością, a i opowiadana historia nie była tak doszlifowana, gdy deweloperzy Supermassive Games pracowali dla Sony. Być może już w The Dark Pictures: Little Hope będzie lepiej?