WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Najciekawsze newsy – gry [27.05.2020]

Sprawdźmy po raz kolejny, co ciekawego działo się dzisiaj w świecie gier wideo. Same dobre informacje!

Marvel’s Avengers nie umarło

Ostatnio było bardzo cicho jeśli chodzi o wirtualnych Avengersów. Gra, która sprzeda miliony sztuk ze względu na sam tytuł jest dość słabo prezentowana graczom. Twórcy dali znać, że żyją i wkrótce zobaczymy nowe fragmenty gry.

Szybcy i Wściekli z nową datą premiery

Fast & Furious Crossroads też nie wyparowało! Gra ma teraz nową datę premiery i jest to 7 sierpnia. Tytuł trafi wtedy na PC, Xbox One oraz PlayStation 4. Nowy zwiastun pokazuje, że nie będzie to gra z największym budżetem, ale efekciarskość zachęca do sprawdzenia tytułu.

Czytaj też: Każdą grę z PS4 i XONE można odpalić na Nintendo Switch

Metro Exodus bez obciążenia

Najnowsza aktualizacja Metro Exodus usuwa z gry zabezpieczenie Denuvo. Łatka pozbywa pliki z wersji PC ze Steama, Epic Games Store oraz Xbox Game Pass. No i świetnie.

Scorn stawia na maksymalną moc

Okazuje się, że Scorn zadebiutuje na PC i Xbox Series X. Tytuł nie zmierza w tej chwili na PlayStation 5. Dlaczego? Autorzy zasłaniają się tym, że tworząc grę na Xboxa można łatwo zrobić ją też na PC. Autorom zależy na 4K i 60 fps i to ma zapewnić XSX. O PS5 „nie mogą rozmawiać”. Coś mi się wydaje, że tytuł będzie tylko czasowo eksklzywny.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News