WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Najciekawsze newsy – gry [28.02.2020]

Najciekawsze newsy – gry [28.02.2020]

Piąteczek w grach wideo. Spokój, chill i Kojima.

Breath of the Wild na PC. Tak jakby

Pojawił się nowy materiał z rozgrywki z Genshin Impact. Tytuł ten przez wielu nazywanym jest The Legend of Zelda: Breath of the Wild na PC. Trzeba przyznać, że podobnieństwo jest naprawdę duże.

Predator: Hunting Grounds z darmowym trialem

Predator: Hunting Grounds nie zmierza już tylko na PlayStation 4, ale również na PC. Wkrótce przekonamy się jak twórcy rozwiązali crossplay pomiędzy urządzeniami, ponieważ ogłoszono iż od 27 do 29 marca potestujemy grę za darmo.

Baldur’s Gate 3 z systemem romansowania

Deweloperzy stojący za Baldur’s Gate 3 potwierdzili, że w grze znajdzie się opcja romansowania. Nie będzie to jednak proste „przyniosłeś mi prezent? +50 do lubienia się”, a coś znacznie bardziej rozbudowanego. Do zakochania się dwóch postacii będzie trzeba długo dążyć.

Albo zwariowaliśmy albo Kojima Productions chce nam coś powiedzieć

Kojima Productions zamieściło na Twitterze taki oto wpis. Wiele osób uważa go za potwierdzenie prac nad nowym Silent Hill.

Skąd takie przekonanie? We wpisie pada słowo „silent”. Ołówek, którego napis jest skierowany w obiektyw głosi „pyramid” co może nawiązywać do Piramidogłowego. Do tego na kartce napisane jest „następny tydzień!”.