WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Najciekawsze newsy tygodnia – gry [04.10.2020]

Podsumowujemy pierwszy tydzień ostatniego miesiąca z aktualnymi konsolami. Co tam ciekawego się działo?

Spider-Man Miles Morales waży na PS5 mniej niż na PS4, ale nie takich różnic się spodziewaliśmy

Spider-Man Miles Morales będzie trochę brzydszy na PS4 i… mniej ważył. Ale to i tak niezbyt dobra wiadomość w stosunku do zapowiedzi. Miało być o wiele lepiej… a może to my sobie zbyt dużo wmówiliśmy?

Demon’s Souls nie działa w 4K na PS5

Konsole nowej generacji coraz bliżej. Otrzymujemy zatem coraz więcej analiz, które zdradzają szczegóły produkcji. Tym razem okazuje się, że tytuł startowy PS5 nie obsłuży 4K.

Nowa dostawa gier Xbox Game Pass. Zauważyliście, że Forzy Motorsport 7 nie było?

Microsoft zapowiedział nowe gry, które trafią do Xbox Game Pass. Pojawi się między innymi Forza Motorsport 7, która prawdopodobnie nie mogła zjawić się tam z powodu problemów licencyjnych. Playground nie było jeszcze własnością Microsoftu, kiedy wydawali FM7.

Data startu EA Play w Xbox Game Pass! Do tego wiemy co z grami Bethesdy

A jak komuś mało gier w Xbox Game Pass to wkrótce będzie miał ich jeszcze więcej. Wiemy już kiedy, a do tego pojawiły się informacje na temat brakujących w ofercie gier Bethesdy.

Czytaj też: Outriders zmieniło datę premiery po czym wróciło do starej, więc chyba udajemy, że nie widzieliśmy

Sony podało sklepom liczbę sztuk PS5 do sprzedaży i raczej nie zagracie w 2020

Też jeszcze staracie się upolować PS5 lub modlicie się, aby nie anulowano Wam zamówienia przedpremierowego? Cóż, ja dalej poluję. Coś mi się wydaje, że do 2021 zostaną tylko z Xbox Series X.

PlayStation Plus Październik 2020. Mocna oferta, ale PlayStation Now byśmy przyjęli chętniej

W końcu poznaliśmy gry, które trafią do PlayStation Plus. Co tym razem przygotowało Sony? Coś dobrego! Ale PlayStation Now byłoby fajniejsze…

Games With Gold Październik 2020 nie rozpieszcza…

Microsoft zaprezentował ofertę Games with Gold na październik. Dobrze, że jest Xbox Game Pass… Games with Gold ponownie zawodzą i gdyby MS anulował wydawanie tych darmowych gier to myślę, że nikt by nie płakał.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News