Najciekawsze newsy tygodnia – gry [12.07.2020]

najciekawsze newsy, podsumowanie dnia

Pracowity tydzień i mało czasu na czytanie informacji ze świata gier? Oto Wasza dawka najważniejszych informacji.

Dark Souls 3 z karabinami – teraz można grać!

Jeśli ktoś jest fanem serii Souls to zapewne dostał właśnie małego zawału. Ale pomyślcie inaczej – jak przeszło się grę kilka razy to takie ukończenie może być dość odświeżające i zabawne!

Remake Mafia opóźniony. No i bardzo dobrze

Jak ja się boję jakości tego remake’u! Tak bardzo chcę, aby Hangar 13 podołało i zdołało godnie odświeżyć ten kultowy tytuł. Opóźnienie premiery mnie uspokoiło.

Zwiastun Test Drive Unlimited Solar Crown! Moto-przepych powraca

Ten tydzień zdecydowanie mi się podobał. Powraca jedna z uśpionych serii i zdaje się, że deweloperzy doskonale rozumieją co jarało graczy w poprzednich częściach z serii Unlimited. Staraliśmy się przy okazji odkryć jakie samochody znajdą się w grze.

Darmowy Dirt 5 na PS5. Które gry ulepszymy bezpłatnie z PS4?

Za darmo. Bezpłatnie. Free. Okazja. Takie nagłówki często będziemy widzieć na premierę nowych konsol. Wszystko dzięki temu, że deweloperzy zamierzą udostępniać graczom aktualizacje swoich gier do wersji na nowej generacji. Jakie to tytuły?

Czytaj też: Czarne PlayStation 5 w ulotce Sony? Przyglądamy się grafice

Kompatybilność PS1, PS2, PS3 na PS5 dzięki chmurze? Intrygujący patent odnaleziony

Jest sposób na to, aby PlayStation 5 odpaliło gry z PS1, PS2 oraz PS3. Nie jest to rozwiązanie idealne, ale… na czasie? Przekonajcie się co może planować Sony.

Pudełko PS5 oficjalnie! Sony idzie w biały

Pudełka od PS5 nie są już tajemnicą. Połączenie kolorów na boxach jest dość oryginalne, ale coś mi ciągle mówi, że będą one świetnie wyglądały na żywo. Jeśli jeszcze je zbieracie.

Czarne PlayStation 5 w ulotce Sony? Przyglądamy się grafice

W sieci pojawiła się tajemnicza grafika według, której Sony ma szykować czerwono-czarne PlayStation 5. Przyjrzeliśmy się zatem obrazkowi i mamy pewne wnioski.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News