WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Najciekawsze newsy tygodnia – gry [14.06.2020]

Oj działo się. Tyle zapowiedzi gier i ciekawych wiadomości już dawno nie było w tej branży.

Call of Duty Black Ops: Cold War jest ukryte w PlayStation Store

My sobie jeszcze nie możemy pograć w nowe Call of Duty. Ale testerzy mają już ręce pełne roboty i z serwerów PlayStation Network pobierają sobie grę. Co się dowiedzieliśmy z niedostępnych dla nas plików?

Potwory z fantasy-RPG pojawią się w Cyberpunk 2077

Ciężko w to uwierzyć. Ale to prawda. W Cyberpunk 2077 będziemy rzucać kule ognia i przyzywać potwory fantasy, którymi stoczymy pojedynki. Nie, nie pomyliłem gry.

CrossPlay Need for Speed Heat, a Criterion dłubie nad nową odsłoną

Zmiany w Need for Speed. Ostatnia odsłona, czyli Heat otrzymała aktualizację, która połączyła serwery wszystkich urządzeń. A to nie koniec zapowiadanych przez nowych twórców zmian.

Battlefield 3 Remaster powstaje. Odnowiony tytuł dodatkiem do nowego BFa

Ktoś tutaj pozazdrościł Call of Duty 4: Modern Warfare Remastered. Okazuje się, że teraz Elektronicy grzebią przy odnowionym Battlefield 3. Coś tam już o nim wiemy!

Czytaj też: Więcej zapowiedzi ekskluzywnych gier na PS5 wkrótce!

Japoński dubbing Ghost Of Tsushima dodaje grze klimatu

W jakim języku będziecie przechodzili Ghost of Tsushima? Jeśli nastawialiście się na polski albo angielski to teraz będziecie mieli bardzo duży dylemat. Ja chyba postawię na japoński…

Pokaz gier PS5 – podsumowanie

Słyszeliśmy, że lubicie podsumowania, więc do tego podsumowania zamontowaliśmy podsumowanie gier z PS5. A było ich sporo! Obejrzycie te zwiastuny w 4K, bo szczęka opada!

Porównujemy wielkość PS5. Tego się nie spodziewacie

Jak duże jest PS5? Oficjalnych wymiarów nie znamy, ale na podstawie wielkości wejścia USB czy napędu można mniej więcej określić rozmiar sprzętu. To będzie kawał konsoli…

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News