WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Najciekawsze newsy tygodnia – gry [31.05.2020]

Minecraft na ziemniaku. Pokaz nowej generacji. Gameplay z wyczekiwanej gry. Działo się w tym tygodniu.

W Minecraft zagramy nawet na ziemniaku

Myśleliście, że żartuje z tym ziemniakiem? A tutaj niespodzianka. Naprawdę jest to możliwe i choć czasem trudno jest się poruszać, to jednak zabawa jest przednia.

PlayStation Plus Czerwiec 2020 to też Star Wars Battlefront 2?

Informacje się potwierdziły! O zestawie gier w PlayStation Plus Czerwiec 2020 dowiedzieliśmy się przed oficjalnym ogłoszeniem. A do tego sprawdziliśmy skąd pomysł Sony na wydanie Call of Duty: WWII przed Star Warsami.

Kupcie tanie Cities Skylines to pomożecie akcji charytatywnej

Chcecie zbudować gigantyczne miasto, a przy okazji pomóc komuś w życiu? No to lepszej okazji do tego nie będzie, bo Cities Skylines zapewni Wam to wszystko za pomocą kilku kliknięć.

Czytaj też: Pokaz gier na PS5 zapowiedziany! Sony chce pokazać przyszłość

Assassin’s Creed Valhalla zapcha pewną lukę fabularną serii

Niezmiernie cieszy mnie, że autorzy Assassin’s Creed Valhalla nie skupiają się tylko na tym, aby zrobić dobrą grę o wikingach, ale też żeby zadowolić wieloletnich fanów serii, którzy żyją konfliktem na linii Assassyni-Templariusze.

Brutalny, nowy gameplay The Last of Us 2 z niesamowitym wyglądem skóry

Jak ta gra wygląda to głowa mała. Ale na mnie chyba największe wrażenie robi sposób, w jaki skóra układa się po przyłożeniu do niej… noża. The Last of Us Part 2 będzie bardzo brutalne.

Borderlands: The Handsome Collection w Epic Games Store za darmo!

Epic dalej nie odpuszcza i zachęca kolejnych graczy do korzystania z ich sklepu. Jak tu się nie skusić jeśli znowu dostajemy porządny tytuł AAA za darmo?

Pokaz gier na PS5 zapowiedziany! Sony chce pokazać przyszłość

Już za chwileczkę, już za momencik. Nadchodzi długi wyczekiwany pokaz gier na PlayStation 5. Pewnie zobaczymy kilka gier, które już znamy, a wyglądu konsoli nie poznamy, ale jest szansa, że pojawią się jakieś gry ekskluzywne.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News