Reklama
aplikuj.pl

Pokaz gier na PS5 zapowiedziany! Sony chce pokazać przyszłość

gry ps5, ps5, playstation 5

Sony w końcu zapowiedziało pokaz gier na PS5. Wydarzenie odbędzie się w przyszłym tygodniu!

Sony długo kazało nam czekać na kolejne informacje na temat nowej generacji konsol. W końcu jednak znamy konkretną datę i konkretną godzinę ujawnienia nowych wieści. Czego się spodziewać po nadchodzącym pokazie?

Zacznijmy od nagrania, które zaprasza graczy na wydarzenie.

Czytaj też: Darmowy weekend z Far Cry 5, bracia i siostry!

Pada DualSense możemy obejrzeć pod różnymi kątami, których wcześniej nie publikowano. Poza tym – widzimy teraz, że kontroler świeci w ciemności, co np. osobiście mnie bardzo cieszy, bo należę do grupy osób, którym podobał się lightbar z DualShocka 4.

Wróćmy jednak do pokazu. Nowe wieści na temat gier na PS5 zostaną przedstawione w czwartek 4 czerwca o 22:00. To będzie miłe zakończenie czwartku. Czego się spodziewać po pokazie? Oficjalny wpis od Jima Ryana, samego CEO Sony Interactive Entertainment wskazuje na to, że zobaczymy masę gier zmierzających na konsolę Japończyków.

Całość będzie transmitowana przez ponad godzinę podczas, podczas której zobaczymy pierwsze ujęcia z gier działających na PlayStation 5. Pokaz obejmie zarówno duże jak i małe studia, które już teraz pracują nad nextgenowymi grami.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News