WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Najczęstsze pre-ordery gier z E3 – za co już teraz zapłacili gracze?

Najczęstsze pre-ordery gier z E3 powiedzą Wam prawdę. Który tytuł najbardziej spodobał się graczom?

Targi E3 zakończone. Jesteśmy teraz w okresie podsumowań, więc różne firmy co rusz dzielą się informacjami na temat tego, o czym najczęściej rozmawiano lub pisano. To jednak dane sprzedażowe pokażą nam, co tak naprawdę przypadło graczom do gustu. Mniej więcej możemy się tego dowiedzieć dzięki sieci sklepów GameStop, które zapewne ostatnie E3 mocno ucieszyło.

Czytaj też: GamePass traci gry i… dodaje nowe

Przypomnijmy bowiem, że sklepy GameStop nie radzą sobie ostatnio najlepiej i zaliczają coraz gorszą sprzedaż. Pudełka nie „idą” już tak jak kiedyś, a rynek potrzebuje nowych konsol. Te pojawią się jednak dopiero po (zapewne) kolejnym słabym roku sprzedażowym. Takie targi jak E3 mogą zawsze podnieść wyniki tej sieci i… już tak się stało. GameStop postanowił opublikować listę najchętniej kupowanych gier, które pokazano na E3.

Gracze najczęściej płacą wcześniej za:

  1. Call of Duty: Modern Warfare
  2. Pokemon Sword and Shield
  3. Final Fantasy VII Remake
  4. Cyberpunk 2077
  5. Borderlands 3
  6. The Legend of Zelda: Link’s Awakening
  7. Star Wars Jedi: Fallen Order
  8. Gears 5
  9. Super Mario Maker 2
  10. Crash Team Racing: Nitro-Fueled

Jak widać, nowe Call of Duty zrobiło po prostu furorę. Ta seria ma miliony fanów, którzy nie mogą się doczekać powrotu na stare śmieci. Polski Cyberpunk 2077 znalazł się poza podium, ale znajdziemy go już na czwartej pozycji. Star War Jedi: Fallen Order, o którym wiele osób nie wie co sądzić – również znalazło się na tej liście. Pamiętajmy o tym, że różne gry celują w różne pułapy sprzedażowe. Crash Team Racing na pewno nie musi sprzedać się tak dobrze, jak nowa Zelda, aby być sukcesem sprzedażowym.

Czytaj też: Nowe konsole – według Platinum Games, ciężko się nimi ekscytować

Źródło: gamesindustry.biz