Reklama
aplikuj.pl

Najlepsze aplikacje na iPhone i Mac w 2025 roku – wybór ekspertów.

Najlepsze aplikacje na iPhone i Mac

Czas sprawdzić, jakie aplikacje zagoszczą na naszym iPhone i Macu w 2025 roku! Każdego roku znaleźć możemy znaleźć mnóstwo list najpopularniejszych aplikacji minionych 12 miesięcy. Dzisiaj przekonamy się, jakie 5 aplikacji prawdopodobnie zdominuje rynek w rozpoczętym już, 2025 roku.

Fitatu

Początek roku to dla wielu z nas próba zmierzenia się z nawykami. Spośród wielu, utrzymywanie zdrowej diety, opartej na wartościowych składnikach i zapewnieniu optymalnej, stałej ilości kalorii w codziennych posiłkach jest priorytetem 2025 roku. W tym pomoże nam dobrze znana niektórym aplikacja, która ma ogromny potencjał i co równie istotne, jest rozwijana przez polskich twórców. Mowa tu a aplikacji Fitatu.

Fitatu to aplikacja dostępna na systemy iOS, która pozwala w bardzo intuicyjny sposób kontrolować liczbę przyswajanych kalorii każdego dnia. Dzięki rozbudowanej wyszukiwarce składników, które dodajemy do swoich posiłków, z łatwością będziemy monitorować dzienną dawkę mikroelementów, które pomogą nam w realizacji celu – schudnięciu, utrzymaniu wagi lub zbudowaniu masy mięśniowej. Aplikacja wyposażona została w wiele przydatnych funkcji ułatwiających tworzenie spisu sprawdzonych posiłków. Mamy wrażenie, że 2025 rok w świecie aplikacji mobilnych to rok należący właśnie do Fitatu.

AdobeStock_411689469_Editorial_Use_Only.jpeg

Focos

Choć iPhone 15 Pro posiada potężny aparat i ogrom funkcji zapewniających stworzenie perfekcyjnego zdjęcia, to jednak każdy z nas z pewnością posiada co najmniej jedną aplikację, która zapewnia jeszcze lepsze podrasowanie naszych fotek. Dla miłośników efektu rozmycia proponujemy aplikację Focos. To niezwykle przydatne narzędzie, które oddaje do dyspozycji mnóstwo ciekawych opcji związanych z modyfikacją zdjęcia.

Nasycenie rozmycia, siła, jego kształt, symulowanie źródeł w tle – wszystko to możemy zmienić zaledwie kilkoma kliknięciami. Warto sprawdzić to narzędzie, szczególnie gdy przytłacza nas liczba funkcji bardziej zaawansowanych edytorów graficznych.

Reeder

Udało nam się znaleźć ciekawy artykuł, który chcemy przeczytać w wolnym momencie? Mamy już w zakładkach dziesiątki linków do stron, które chcemy przetestować w bliżej nieokreślonej przyszłości? Każdy z nas wie, jak to się kończy – nigdy nie wrócimy do tego, co może nas zainteresować, przydać się, lub najzwyczajniej w świecie umilić nam czas.

Z pomocą przychodzi Reeder – aplikacja mobilna, która pozwala agregować treści z różnych źródeł w jednym, wygodnym miejscu. Nadrzędną funkcję Reedera jest tworzenie przejrzystego widoku najświeższych artykułów z tych stron, które najczęściej odwiedzamy. A zatem poranna prasówka nie będzie już nigdy skupiała się na ciągłym przeskakiwaniu z zakładki do zakładki i scrollowaniu w poszukiwaniu czegoś, co nas zainteresuje. Wszystko będzie dostępne na jednym ekranie. Wygodne? Oczywiście, że tak!

AdobeStock_343973183.jpeg

Duolingo

Oto przed Państwem aplikacja, która od dobrych kilku lat króluje już na listach najpopularniejszych aplikacji do nauki języków obcych. 2025 rok nie będzie inaczej, a ci, którzy nie znają jeszcze Duolingo, koniecznie muszą nadrobić zaległości. Duolingo to darmowa aplikacja, która umożliwia nam naukę aż 40 języków. Wszystko odbywa się w bardzo łagodnym tempie, w którym regularność ma największe znaczenie.

Krótkie, kilkuminutowe lekcje, rywalizacja z innymi uczniami, możliwość zbierania różnych nagród i niezwykle przyjemna szata graficzna. To wszystko w jednym celu – by opanować nowy język. Baza lekcji jest stale rozbudowywana, dzięki czemu nigdy tak naprawdę nie spoczniemy na laurach.

Focus Keeper

Szukacie aplikacji do efektywnej pracy? Mamy problem ze skupieniem się na nauce? Focus Keeper to rozwiązanie, które zwiększy naszą dyscyplinę i pozwoli nam bez zbędnych rozpraszaczy skupić się na pracy. Aplikacja ta bazuje na znanej metodzie Pomodoro, zgodnie z którą 25 minut skupiamy się tylko na jednym zadaniu – bez rozmów, zaglądania do telefonu czy przeglądania sociali. Oczywiście 25 minut to czas umowny – Focus Keeper na Mac pozwala nam samodzielnie modyfikować czas skupienia.

Aplikacja wyposażona jest też w moduł analiz, dzięki czemu z czasem będziemy mogli sprawdzić, jak w poprzednich dniach udawało nam się utrzymywać efektywność pracy. Dla osób z problemem efektywności – aplikacja z grupy „Must have”

Materiał promocyjny.