WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Najlepsze zwiastuny i reklamy z Super Bowl 2020

Podczas tegorocznego Super Bowl wyemitowano wiele reklam i zwiastunów nadchodzących produkcji kinowych. Wybraliśmy dla Was te najlepsze, które warto zobaczyć, między innymi reklama Mountain Dew w stylu Lśnienia, Bill Murray ponownie w Dniu Świstaka, zapowiedź seriali MCU i nowego Bonda.

Bryan Cranston w parodii Lśnienia dla Mountain Dew

Bryan Cranston reklamuje bezcukrowe Mountain Dew w zabawnej parodii Lśnienia Stanleya Kubricka. Dostajemy najlepszy tekst Jacka Nicholsona, a kultowa scena z krwią w holu Hotelu Overlook zmienia się w słodką, bezcukrową Mountain Dew. Trzeba przyznać, że Cranston świetnie sprawdził się w tej roli i szkoda, że takich reklam nie mamy w Polsce.

Zapowiedź seriali WandaVision, Loki i The Falcon and The Winter Soldier

Spot wydany z okazji Super Bowl 2020 zawiera kilka scen z seriali WandaVision, Loki i The Falcon and The Winter Soldier. Materiał pokazuje jak Sam Wilson rzuca tarczą Kapitana Ameryki, dziwaczny sitcomowy styl serialu WandaVision i Toma Hiddlestona jako Lokiego w kombinezonie więziennym. Całość trwa 30 sekund, więc nie dużo, ale wystarczająco, by wyczekiwać z niecierpliwością tych produkcji.  

Baby Nut

Pod koniec stycznia reklama Planters stała się viralem zabijając stuletnią maskotkę, pana Peanuta. Miało to być inspirowane Avengers: Endgame. W nowej reklamie, w której występują Wesley Snipes i różne inne maskotki z jedzeniem i piciem, firma przedstawia pogrzeb kultowej maskotki i narodziny jego następcy – Baby Nuta.

Zwiastun filmu Ciche miejsce 2

Jedna z niewielu zapowiedzi, która nie jest zlepkiem widzianych już scen. Zwiastun filmu Ciche miejsce 2 oferuje kilka nowych scen, a także powrót Johna Krasińskiego do swojej roli. Choć grany przez niego bohater zginął w poprzedniej części, to dzięki retrospekcjom znów zobaczymy go na ekranie.

Popkulturowy zawrót głowy w reklamie Walmarta

Walmart stawia się w centrum wszechświata w swojej nowej reklamie. Widać, że ten sklep jest ulubionym wśród pozaziemskich cywilizacji. Mamy między innymi nawiązania do Star Treka, Gwiezdnych Wojen, Facetów w Czerni, filmu Marsjanie Atakują, a także Nowy Początek. Jednak najważniejsze jest przybycie młodego i starszego Billa z  Bill & Ted Face The Music, nawiązujące do kontynuacji, która niedługo wejdzie do kin.

Zwiastun Czarnej Wdowy

Z okazji Super Bowl 2020 światło dzienne ujrzał nowy spot promujący film Czarna Wdowa. Jak podkreśla Marvel ma być to thriller szpiegowski, którego akcja będzie działa się między wydarzeniami z Civil War a Infinity War. Na materiale wspomina się o Avengers, mamy też ujęcie na Taskmastera i rodzinę Czarnej Wdowy.

Jason Mamoa w reklamie kredytów hipotecznych

Rocket Mortgage to firma zajmująca się hipoteką w USA. Podczas Super Bowl została wyemitowana ich reklama, której motywem przewodnim jest hasło „w domu można czuć się super komfortowo”. Wideo przedstawia Jasona Mamoę, który wchodząc do swojego domu w końcu może pokazać „prawdziwą” twarz. Widać, że aktor wcielający się w Aquamana ma duży dystans do siebie i poczucie humoru. Reklama pokazuje go zarówno bez mięśni jak i charakterystycznej burzy włosów. Pokazano również kulisy powstawania wideo.

Zwiastun Sonica

Zapowiedź filmu Sonic. Szybki jak błyskawica utrzymany jest w konwencji wywiadu. W materiale pojawiają się prawdziwi sportowcy tacy jak Kyle Bush i Allyson Felix. Całość podkreśla dziwny dowcip Sonica, a także ulepszony design postaci. Do tego dostajemy kilka nowych ujęć w tym na pojedynek tytułowego jeża z Dr Robotnikiem.

Bill Murray pokonuje Dzień Świstaka w Jeepie

Nowa reklama Jeep pokazuje, jak ekscytujące są ich nowe samochody. Robi to przenosząc Billa Murraya ponownie do Dnia Świstaka, jednak tym razem bohater przełamie ciągłe powtarzanie się dnia prowadząc jeepa. Komediowa reklama odznacza się wielką dbałością o szczegóły w każdej scenie, jednak najlepszy jest i tak Murray. No i świstak.

Zwiastun filmu animowanego Minionki: Wejście Gru

Wideo wydane z okazji Super Bowl 2020 prezentuje pierwsze sceny z filmu Minionki: Wejście Gru. Akcja animacji dzieje się przed wydarzeniami z poprzedniej części i opowie o młodości Gru. Już sam spot pokazuje, że twórcy pełnymi garściami czerpali najpopularniejsze motywy lat 70.

Zwiastun Nie czas umierać

Daniel Craige po raz ostatni powraca do roli najsłynniejszego agenta wszech czasów. Nie czas umierać to 25. film o Jamesie Bondzie, który wejdzie do polskich kin już 3 kwietnia. Materiał pokazuje wcześniej niepublikowane sceny i nową scenę ze złoczyńcą, którego gra Rami Malek.

Zwiastun  Top Gun: Maverick

Długo zapowiadana kontynuacja Top Guna z Tomem Cruise’em sprytnie celuje w sentyment tatusiów oglądających Super Bowl 2020. Pokazano kilka nowych scen, choć w 28 sekundach niewiele ich zmieszczono. W obsadzie prócz Toma Cruise’a są: Miles Teller, Val Kilmer, Ed Harris oraz Jon Hamm. Premiera filmu Top Gun: Maverick – 17 czerwca 2020roku.

Rick i Morty w reklamie Pringles

Rick i Morty to niezwykle popularna animacja od Adult Swim. Teraz studio nawiązało współpracę z firmą Pringles produkującą kultowe chipsy w tubie. Z tego związku powstał trzydziestosekundowy spot w typowym dla serialu samoświadomym stylu. Zapowiada on właściwą, pełną reklamę, która zostanie wyemitowana podczas Super Bowl. Wideo przedstawia Ricka i Summer zamkniętych wewnątrz reklamy. Oczywiście orientuje się o tym Rick, gdy Morty niepokojąco zaczyna zachwalać rzeczone chipsy.

Reklama Amazon #BeforeAlexa

Jeśli zastanawiałeś się kiedykolwiek, jak ludzie radzili sobie przed Alexą to nowa reklama Amazona doskonale to pokazuje. Jednocześnie podkreśla, że jednak Alexa jest dużo mniej problematyczna i zdecydowanie wygodniejsza.