Reklama
aplikuj.pl

Najpopularniejsze gry na Steam Deck? Oczywiście, że są polskie gry!

steam deck

Valve przedstawiło listę gier, które są najpopularniejsze na Steam Deck. Wśród nich znalazły się polskie hity. Rzućcie okiem na podsumowanie!

Co gramy na Steam Deck?

Jakie produkcje cieszą się szczególnym uznaniem na Steam Deck? Oto lista dwudziestu gier, które gracze wprost pokochali w formie przenośnego grania:

 1. Vampire Survivors
 2. Persona 5 Royal
 3. Elden Ring
 4. Cyberpunk 2077
 5. Stardew Valley
 6. The Elder Scrolls V; Skyrim
 7. The Witcher 3: Wild Hunt
 8. Brotato
 9. Red Dead Redemption 2
 10. Fallout 4
 11. Hades
 12. Grand Theft Auto V
 13. No Man’s Sky
 14. Slay the Spire
 15. God of War
 16. The Binding of Isaac: Rebirth
 17. Marvel’s Spider-Man Remastered
 18. RimWorld
 19. Tactics Ogre: Reborn
 20. Monster Hunter Rise

Czytaj też: Beyond Good and Evil 2 w testach, ale co tam testować?

Valve jest także dumne z tego, jak poradziły sobie gry debiutujące na ich platformie w nominacjach do tego The Game Awards.

The Game Awards tuż za rogiem, a widok pokaźnego zbioru gier spośród największych premier października, które otrzymały wielce zasłużone nominacje w rozmaitych kategoriach, wprawił nas w zachwyt. Definiujące swój gatunek Vampire Survivors próbuje uzyskać miano najlepszego debiutu niezależnego, podczas gdy Victoria 3 firmy Paradox zażarcie walczy o tytuł najlepszego symulatora/strategii, a przerażająco surrealistyczne Scorn celuje w zwycięstwo w kategorii poświęconej grom z najlepszym stylem wizualnym. A Plague Tale: Requiem wiedzie prym z nominacjami aż do 5 kategorii, włączając w to najlepszą grę aktorską i narrację. Istnieje też szansa, że zdobędzie upragnioną nagrodę dla gry roku.