Firma Nebra postanowiła odwiedzić Kickstartera swoim najmniejszym na świecie projektorem laserowym AnyBeam, do którego realizacji potrzebuje przynajmniej 52139$. Nie jest to jednak byle jaki sprzęt, bo nawet firma mówi o nim, że jest w stanie zapewnić wystarczającą jakość, aby móc określić go mianem projektora do kina kieszonkowego. 

Czytaj też: Redmi nawiązuje partnerstwo z Marvelem

Same zapewnienia Nebra są całkiem zachęcające, bo firmie w AnyBeam udało się wyeliminować hałas wentylatora, dzięki modułowi projekcji laserowej. Ponadto obraz o proporcjach 16:9 w rozdzielczości 720p i 60 latkach na sekundę o kontraście 80000:1 popartych 30 lumenami ANSI nadzoruje technologia MEMS, która automatycznie dostosowuje ostrość obrazu niezależnie od odległości do ściany.

Najciekawsze są oczywiście jego rozmiary, ponieważ mowa przecież o projektorze kieszonkowym. Stąd też niewielka, bo 140 gramowa waga oraz rozmiary rzędu 19 x 60 x 103 milimetrów, na którą składa się obudowa z wyjściem jack, HDMI, microUSB oraz niewielkim otworem na wkręcenie statywu. Całość wymaga podłączenia z źródłem danych (smartfon, tablet, komputer, laptop) oraz zasilania za pośrednictwem portu USB laptopa, czy powerbanka.

Nebra wspomina o czterech różnych wersjach, które nie różnią się wyłącznie kolorem, a Wy jeszcze dziś możecie zgarnąć najtańszy wariant za około 950 złotych, a najdroższy (Monster Ball) już za ~1050 zł.

Czytaj też: Procesory AMD EPYC zyskują coraz to większą popularność

Źródło: Kickstarter

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej