WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Najnowsza gra twórców Journey trafi na PC

Twórcy ciekawego w swoich założeniach Journey na PlayStation 3, które w tym roku doczekało się premiery na Epic Games Store, porzucając ekskluzywność dla Sony, idą coraz dalej w PCty. Mowa o studiu Thatgamecompany, które ostatnio wydało grę Sky: Children of the Last Light na systemy iOS i wygląda na to, że to jedynie początek przygody tej produkcji.

Czytaj też: Gears 5 pozwoli na zakup postaci za prawdziwe pieniądze

Thatgamecompany chce tak naprawdę wydać swoje najnowsze dzieło możliwie wszędzie, a więc na konsolach, komputerach osobistych, systemach macOS, a nawet tvOS. Teraz jednak przymierzają się dopiero do zamkniętych testów Sky: Children of the Last Light na smartfony z Androidem, więc nie zwiastuje to rychłej premiery na pozostałe systemy. Zwłaszcza że debiut na iOS poprzedzał długi okres zamkniętej bety.

Tak czy inaczej, czekamy, bo wygląda na to, że naprawdę warto. Po raz kolejny twórcy postawili na sielankową wręcz podróż po fantastycznych krainach, jak to miało miejsce w Journey. Tym jednak razem postarano się o bardziej zrożnicowany i jeszcze bardziej magiczny świat, a twórcy na temat swojej produkcji piszą:

Witamy w czarującym świecie Sky, pięknie animowanym królestwie, które czeka na odkrycie przez Ciebie i Twoich bliskich.

Czytaj też: Dziesiątki nowych szczegółów o Cyberpunk 2077

Źródło: PCGamer, Google Play