Najnowsze wideo z Toy Story 4 przedstawia nam Duke’a Caboom. Zabawka z kryzysem tożsamości inspirowana największym kanadyjskim kaskaderem przemówi do nas głosem Keanu Reevesa.

Disney wydał nowy spot telewizyjny dla Toy Story 4 wprowadzając do znanych nam już bohaterów kogoś zupełnie nowego. Jest to zabawka z lat 70. Inspirowana największym kanadyjskim kaskaderem nazywa się Duke Caboom. To właśnie tej postaci głosu użyczy Keanu Reeves.

Czytaj też: Nowy plakat Child’s Play z martwym bohaterem Toy Story

Spot rozpoczyna się reklamą zabawki, gdzie chór wyśpiewuje, że Duke jest najbardziej spektakularnym kaskaderem, jakiego kanada kiedykolwiek widziała. Wkrótce okazuje się, że Duke stara się żyć z rozczarowującą prawdą, że zabawka nie jest w stanie wykonać niesamowitych sztuczek obiecywanych w reklamie. Kryzys tożsamości zabawki idealnie wpasowuje się w temat Toy Story. W końcu znane nam postacie bardzo często zastanawiają się kim i czym są, a także kim powinni być.

Jeśli chodzi o Keanu Reevesa, aktor pasuje do tej roli idealnie biorąc pod uwagę jego kanadyjskie pochodzenie i zamiłowanie do motocykli. Samą postać Duke’a Caboom mogliśmy zauważyć już na plakacie wydanym razem z pierwszym pełnym zwiastunem filmu.

Pełny zwiastun Toy Story 4

Polską premierę Toy Story 4 zaplanowano na 9 sierpnia.

Czytaj też: Nowe wideo z Detektywa Pikachu pokazuje zaskakującą umiejętność tytułowego bohatera

Źródło: cbr.com

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!