WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowe wideo z Detektywa Pikachu pokazuje zaskakującą umiejętność tytułowego bohatera

Do amerykańskiej premiery filmu pozostał zaledwie tydzień. By to uczcić Warner Bros. wydało nowe wideo z Detektywa Pikachu, które pokazuje zaskakującą umiejętność jaką posiada nasz główny bohater. Zobaczcie sami.

Czytaj też: Nowy plakat Child’s Play z martwym bohaterem Toy Story

Trzeba przyznać, że wszelkie zwiastuny czy telewizyjne spoty wydawane z okazji promocji Detektywa Pikachu prezentują się świetnie. Fani są zachwyceni nie tylko stroną wizualną, ale humorem jaki dostajemy, a przede wszystkim Ryanem Reynoldsem podkładającym głos do postaci Pikachu. Zapowiada się, że film będzie hitem, a każdy kolejny materiał tylko to potwierdza. Jeśli tak się stanie, możemy być pewni, że w kolejnych latach dostaniemy wiele aktorskich filmów z uniwersum, w którym Pokemony żyją wraz z ludźmi.

Nowe wideo z Detektywa Pikachu to zabawny fragment filmu, w którym widzimy podróżujących samochodem bohaterów. Siedzący w foteliku dla dzieci Pikachu rozmawia z Psyduckiem, który zdaje się sugerować, że musi dostać masaż stóp inaczej wysadzi samochód. Okazuje się, że nasz tytułowy bohater posiada również taką umiejętność, co daje nam naprawdę zabawną scenę. Dodatkowo mamy zbiór pełnych akcji scen, choć te widzieliśmy już w poprzednich zwiastunach. Mimo wszystko nadal ogląda się je naprawdę przyjemnie i, co najważniejsze, nie nudzą.

Głosu Pikachu użycza Ryan Reynolds, a na ekranie zobaczymy takich aktorów jak: Justice Smith, Kathryn Newton i Ken Watanabe.

W Stanach premiera filmu odbędzie się już za tydzień, jednak w polskich kichach Detektywa Pikachu zobaczymy dopiero 31 maja.

Czytaj też: Uroczy Detektyw Pikachu na nowych plakatach

Źródło: comicbookmovie.com