WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Najnowsze wydarzenie The Division 2 skupia się na… ubraniach

Najnowsze wydarzenie The Division 2 ma na celu wzbogacić nas w ubrania. Jakie są zasady pierwszego „wydarzenia wizerunkowego”?

Wydarzenia wizerunkowe dają okazję do zdobycia nowych przedmiotów kosmetycznych, dzięki dostępnym przez pewien czas zasobnikom z odzieżą i funkcjom związanym z Inwazją, które umożliwią zgromadzenie 30 nowych przedmiotów. Podczas gry będzie można zbierać klucze do zasobników z odzieżą lub kupujcie elementy garderoby bezpośrednio. W zasobnikach inwazyjnych znajdą się trzy troje, inspirowane frakcjami walczącymi o kontrolę nad Waszyngtonem, jedna maska, cztery emotki oraz dziewięć skórek broni.

Oprócz tego gracze mogą zdobyć też następujące nagrody – jedną dodatkową maskę, otrzymywaną za skompletowanie wszystkich trzech strojów oraz mundur nawiązujący do sił Czarnego Kła, otrzymywany za zgromadzenie wszystkich 30 przedmiotów z puli zasobników inwazyjnych. Pamiętajcie, że tę nagrodę można zdobyć wyłącznie w trakcie wydarzenia.

Czytaj też: Poznaliśmy kolejną darmową grę na Epic Games Store

Wszyscy gracze, którzy zalogują się do gry w pierwszym tygodniu wydarzenia otrzymają darmowy klucz. Wszyscy posiadacze Przepustki Roku 1 otrzymają dodatkową premię w postaci trzech kluczy, które będzie można odebrać, póki wydarzenie nie dobiegnie końca.

W grze klucze można zdobywać poprzez:

  • Tygodniowe projekty wizerunkowe: trzy klucze za każdy projekt
  • Łup zdobywany po osiągnięciu Sprawności Polowej na każdym poziomie wyższym niż 30.
  • Łup zdobywany po osiągnięciu Sprawności Strefy Mroku
  • Bezpośredni zakup za Kredyty Premium

Harmonogram wydarzenia prezentuje się następująco:

  • 5.04 – 25.04. W tym czasie ze wszystkich opisanych wyżej źródeł można pozyskiwać klucze związane z wydarzeniem.
  • 25.04 – 02.05. Jeśli zostaną wam jakieś klucze, lepiej wykorzystajcie je w tym okresie. Możecie wykorzystywać posiadane klucze oraz kupować nowe w celu skompletowania zestawów wizerunkowych.
  • Od 02.05. Wszystkie przedmioty z zasobników związanych z wydarzeniem zostaną przeniesione do zwykłych zasobników z odzieżą i będzie można je zdobywać w grze oraz kupować bezpośrednio w Sklepie z ubraniami, z wyjątkiem munduru Czarnego Kła.

Czytaj też: Obsidian mówiąc o tworzeniu The Outer Worlds sprawił, że zaczynam wątpić w ten tytuł

Źródło: tomclancy-thedivision.ubisoft.com