Wczoraj Epic Games Store rozpoczął rozdawanie darmowych kopii The Witness z 2016 roku, a dziś ujawnił, na jaką grę możemy liczyć już za dwa tygodnie. Jak dla mnie – świetny pomysł z takimi zapowiedziami, bo przynajmniej firma chroni graczy przed bezsensownym wydawaniem pieniędzy.

Czytaj też: Anno 1800 wkrótce zniknie ze Steam na rzecz Epic Games Store

Niestety z gry na grę jest zauważalnie gorzej i po świetnym starcie z Super Meat Boyem, po którego sięgnęło zapewne wielu, otrzymujemy raczej przeciętne pozycje, choć całkiem dobrze wymierzone, bo mainstreamowe i nie budzące jakichkolwiek wątpliwości. Jakoś bowiem nie wyobrażam sobie brutalnego tytułu za darmo, kiedy na Epic Games Store nadal królują ci młodsi, których przyciąga Fortnite.

Tym razem nie otrzymamy jednak okazji na ruszenie głową w szeregu zagadek, a będziemy mogli pochwalić się swoją zręcznością w izometrycznym Transistor od Supergiant z 2014 roku. Po ocenach widać, że gra przyjęła się naprawdę nieźle i choć ma na karku 5 lat, doczekała się nawet wydania na Nintendo Switch.

Swoje ręce na Transistor położymy jednak dopiero za dwa tygodnie, bo 18 kwietnia, kiedy to The Witness ustąpi jej miejsca w wielkim rozdawnictwie Epic Games Store. Powyższe fotki wziąłem z kolei ze Steama – tak na przekór ;).

Czytaj też: CEO Epic Games potwierdza, że nadal będzie podkradał gry

Źródło: Wccftech

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!