Reklama
aplikuj.pl

Najnowszy Assassins Creed ma przypominać jedno z małych DLC

assassins creed

Pojawiły się nowe przecieki na temat tego, gdzie zabierze nas kolejny Assassin’s Creed. Informator podał lokalizację, która biorąc pod uwagę aktualny stan historii gry, może się potwierdzić.

Nowy Assassins Creed z Aztekami

Oficjalny profil na Twitterze kanału AngryCentaurGaming opublikował krótki wpis będący dzisiaj w centrum zainteresowania fanów serii Assassin’s Creed.

Czytamy w nim, że kolejny Assassin’s Creed zabierze nas do świata Azteków. Osoba publikująca wpis już kiedyś ujawniła informacje dotyczące Far Cry Primal, więc być może i tym razem wieści mogą być prawdziwe.

Czytaj też: Nie, Ubisoft nie usunie Wam Assassin’s Creed Liberation HD

Nie wiadomo, o którym Assassin’s Creed dokładnie mowa ponieważ w produkcji mamy trzy tytuły. Pierwszy ma nazwę kodową Rift i jest to produkcja, która miała być czwartym dużym dodatkiem do Assassin’s Creed Valhalla, ale ostatecznie tytuł tak się rozrósł, że będzie samodzielną produkcją. Druga gra to Assassin’s Creed VR, które według przecieków pozwoli nam się wcielić w asasynów z różnych okresów historycznych, które już znamy z poprzednich gier. Trzeci AC to Infinity, który wciąż ma przed sobą kilka lat produkcji.

Deweloperzy mają w tej chwili masę możliwości na poprowadzenie fabuły, ponieważ jesteśmy w punkcie, gdy wiemy, iż poświęcenie się Desmonda w Assassin’s Creed 3 opóźniło tylko nadchodzącą apokalipsę i tym razem trzeba znaleźć prawdziwe rozwiązanie słonecznych rozbłysków. Mamy potencjalnie nową postać we współczesności, wiemy o tym, że Kassandra z Assassin’s Creed Odyssey żyła kilka wieków i w nie jedno miejsce trafiła… Ciężko jest przewidzieć, jaki kierunek obierze Ubisoft.

Coś podobnego w DLC do Assassin’s Creed 3

Jak może wyglądać Assassin’s Creed w kulturze Azteków? Mniej więcej możemy to zobaczyć powracając do małego dodatku DLC przeznaczonego dla Assassin’s Creed 3.

Czytaj też: Emulator PS4 działa! Pierwsze produkcje uruchamiają się na PC

Trafialiśmy w nim nie do azteckiej lokacji, ale majańskiej. Czy taki będzie nowy Assassin’s Creed? Pozostaje nam czekać na zapowiedzi Ubisoftu! Zanim jednak one, do Assassin’s Creed Valhalla trafi jeszcze dodatkowy tryb rougelite, a do tego dokończony zostanie darmowy wątek fabularny o opuszczonych grobowcach.