Wkrótce powinniśmy poznać plany Microsoftu na E3 2019. Co w nadchodzącym Xbox Inside?

E3 zbliża się wielkimi krokami. Impreza w tym roku będzie trwała od 11 do 13 czerwca i… prawdopodobnie zobaczymy nowe konsole! W końcu już od dawna mówi się o tym, że Microsoft ma zademonstrować kolejną generację konsol, a plotki o nowej wersji Switcha od Nintendo pojawiają się coraz częściej.

Czytaj też: Głaskanie psów najważniejszą funkcją gier wideo

O planach Microsoftu dotyczących E3 2019 powinniśmy dowiedzieć podczas najnowszego programu Xbox Inside, który Microsoft transmituje od jakiegoś czasu w sieci. Wzorem Nintendo Direct, Microsoft prezentuje wtedy nowe gry oraz informacje o firmie. Oby tylko nadchodzący program, który ma trwać godzinę, nie był tak fatalny jak poprzedni Xbox Inside. Do tego na pewno wiele osób marzy, aby nie wynudzili się tak jak podczas ostatnie State of Play od Sony, podczas którego gracze PlayStation nie mieli czego szukać, jeśli nie interesowała ich technologia wirtualnej rzeczywistości.

Podczas najnowszego Xbox Inside powinniśmy dowiedzieć się czegoś nowego o grach w usłudze Xbox Game pass. Omówione zostaną detale najnowszej aktualizacji Sea of Thieves, a gość specjalny (Rod Fergusson) z Coalition opowie o becie Warhammer Chaosbane. Pojawi się również nowy materiał z Rage 2 oraz wspomniane już plany dotyczące E3 2019.

Czego możemy spodziewać się po Microsofcie na E3? Przewiduje się, że firma opowie o swojej usłudze streamingowej xCloud oraz zapowie cztery nowe sprzęty do grania. Powinniśmy również dowiedzieć się czegoś nowego o Halo Infinite oraz Gears 5. Znając Microsoft… zapewne firma kupiła jeszcze kilku producentów gier.

Czytaj też: Bungie odbiera graczom Destiny 2 na PC i Xboksie broń ekskluzywną dla PS4

Źródło: wccftech.com

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!