WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Najnowszy spot telewizyjny Detektywa Pikachu

Najnowszy spot telewizyjny Detektywa Pikachu

Wszystkie znaki na ziemi i niebie mówią, że pierwszy aktorski film z Pokemonami będzie wielkim hitem. Zwiastuny i publikowane materiały tylko to potwierdzają, tak samo jak najnowszy spot telewizyjny Detektywa Pikachu.

Czytaj też: Co przegapiliśmy w zwiastunie Avengers: Endgame?

Najnowszy spot telewizyjny Detektywa Pikachu pokazuje nam nie tylko uroczego żółtego Pokemona z głosem Ryana Reynoldsa. Nawiązuje również do postaci Asha Ketchuma, trenera Pikachu znanego z anime.  Materiał poświęcono relacji tytułowego bohatera z Timem Goodmanem granym przez Justice’a Smitha. Na razie Detektyw Pikachu zapowiada się na najlepszą komedię tego lata. Warner Bros. jest tak pewne sukcesu, że już planuje kolejne filmy z uniwersum Pokemonów.

Wideo prezentuje nam sceny z filmu, na których tytułowy Detektyw Pikachu szykuje się do jednego ze swoich elektrycznych ataków. Widzimy również jak wchodzi na ramię Tima dokładnie tak samo, jak samo jak z Ashem w anime. Na koniec pokazane jest łóżko Tima wzorowane właśnie na postaci Pikachu. Sam Reynolds przyznał się na Instagramie, że ma identyczne.

Drugi zwiastun Detektywa Pikachu

Możemy spodziewać się, że kampania marketingowa Detektywa Pikachu w najbliższych tygodniach jeszcze nabierze tempa. Mamy nadzieję, że finalnie film okaże się naprawdę świetną produkcją, a nie tylko sposobem na ożywienie franczyzy Pokemon i sprzedaż zabawek.

Przekonamy się o tym 31 maja, bo wtedy Detektyw Pikachu wejdzie do polskich kin.

Czytaj też: Zwiastun 2. sezonu The Chilling Adventures of Sabrina

Źródło: comicbookmovie.com