WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Co przegapiliśmy w zwiastunie Avengers: Endgame?

Co przegapiliśmy w zwiastunie Avengers: Endgame?

W ubiegłym tygodniu Disney i Marvel wypuścili pełny trailer Avengers 4. Mimo długości wideo nie zdradza zbyt wielu szczegółów, gdyż twórcy dodali do niego materiały z poprzednich filmów MCU. Jednak okazuje się, że parę rzeczy przegapiliśmy w zwiastunie Avengers: Endgame. O co chodzi?

W ciągu 24 godzin od premiery zwiastuna Endgame obejrzało go 268 milionów razy. Dzięki temu stał się on drugim najczęściej oglądanym trailerem w ciągu pierwszej dobry. Cóż, najwyższe miejsce na podium zajmuje pierwszy zwiastun Endgame. Materiał zdradził nam parę szczegółów, jedne zostały ukryte, a inne wręcz przeciwnie. Marvel nauczył nas jednak, że to co pokazane wprost, nie zawsze musi być prawdą. Dlatego ujęcie ze Starkiem i Nebulą w białych strojach traktowane jest przez wielu jako zmyłka.

Czytaj też: Ile razy obejrzano nowy zwiastun Avengers: Endgame?

Teraz jednak skupimy się na tym, co prawdopodobnie przegapiliśmy w zwiastunie Avengers: Endgame.

Wydawałoby się, że to na Youtube powinniśmy oglądać trailer. Jednak nie widać na nim szczegółów, które możemy dostrzec chociażby na zwiastunie umieszczonym na Instagramie. Opublikował je Robert Downey Jr. na swoim koncie. Możemy zauważyć, że przez inny współczynnik proporcji widzimy więcej materiału.

Scena z Ant-Manem, w rozszerzonej wersji, ukazuje bardzo ciekawy detal. Scott stoi przed domem swojej córki Cassie. Jest zagubiony i zaszokowany wszystkimi zniknięciami, co sugeruje, że jeszcze nie wie co się stało. Możemy też przypuszczać, że nie wydostał się z Wymiaru Kwantowego zbyt szybko. Ale co takiego przegapiliśmy? Otóż Scott trzyma za rączkę walizkę, która najprawdopodobniej jest skurczonym laboratorium Hanka Pyma!

Co przegapiliśmy w zwiastunie Avengers: Endgame?
Zwiastun Avengers: Endgame – YouTube
Co przegapiliśmy w zwiastunie Avengers: Endgame?
Zwiastun Avengers: Endgame – Instagram

Sam Hank uparcie strzegł swojej technologii, ale po zniknięciu jego i Hope wszystko trafiło w ręce Ant-Mana. Teraz będzie on mógł przekazać laboratorium w ręce Starka i Bannera, którzy będą umieli wykorzystać wiedzę Pyma. Wszystko to zdaje się potwierdzać teorię o Wymiarze Kwantowym jako sposobie pokonania Thanosa.

Hawkeye

Dodatkowo zwiastun Endgame odpowiada na pytanie, gdzie podczas Infinity War był Hawkeye. W scenie, w której uczy tajemniczą dziewczynę strzelać z łuki widzimy na jego nodze opaskę. Taką samą nosił Ant-Man w drugim filmie. Oznacza to, że Clint również przebywał w areszcie domowym. Ostatni raz widzieliśmy go wraz z innymi „buntownikami” w więzieniu Raft pod koniec Wojny bohaterów. Wygląda więc na to, że Hawkeye, tak jak Scott, spędził dwa lata w domu.

Co przegapiliśmy w zwiastunie Avengers: Endgame?

Jeśli chodzi o dziewczynę, którą trenuje – to raczej nie jest jego córka. W Czasie Ultrona widzimy, że ma ok 6-7 lat, a dziewczyna osoba na zwiastunie przynajmniej 16. Czy może to być Kate Bishop?

Co przegapiliśmy w zwiastunie Avengers: Endgame?
Lila Barton – Avengers: Czas Ultrona

Jak widać parę rzeczy przegapiliśmy w zwiastunie Avengers: Endgame. Dają nam one trochę informacji, ale jak to w przypadku Marvela bywa, nie możemy być ich całkowicie pewni. Jednak jedno wiemy – bracia Russo zastrzegli, że materiały promocyjne będą obejmowały pierwsze 20 minut filmu. Jeśli Endgame naprawdę będzie trwało 3 godziny, to ogromna ilość treści jest przed nami ukryta.

Na szczęście już nie długo. Premiera Avengers: Koniec Gry już 25 kwietnia.

Czytaj też: Córka Joe’go Russo ma sekretną rolę w Endgame

Źródło: bgr.com