Reklama
aplikuj.pl

Jakie narzędzia zniszczenia znajdziemy w Dead Island 2?

dead island 2

Dead Island 2 zaoferuje graczom masę sposobów na masakrowanie hord nieumarłych. Deweloperzy gry ujawnili kilka z broni, które złożymy w grze.

Narzędzia zniszczenia Dead Island 2

Los Angeles objęto kwarantanną, a wojsko wycofało się z miasta. Tylko gracz i garstka innych osób, które jakimś cudem są odporne na patogen, może ocalić miasto (oraz całą ludzkość) i przywrócić równowagę.

Czytaj też: Ubisoft ma ogromny plan wobec Assassin’s Creed

Dead Island 2 to stylowa i dynamiczna gra pełna zombie, w której zwiedzimy słynne, skąpane we krwi Los Angeles. Głownie jednak będziemy się skupiać na wyżynaniu niezliczonych wrogów w krwawej, wybornie szczegółowej walce. Do tego potrzebna nam będzie samodzielnie złożona broń. Twórcy gry przedstawili teraz przedmioty, z których skorzystamy, aby uratować świat.

Wkraczając do piekielnego LA, warto jak najszybciej zaopatrzyć się w broń. Widzisz tamte powłóczące nogami zombie? Gdy tylko cię namierzą, przekonasz się, jak szybko potrafią się poruszać.

Różnorodność typów zombie przyprawia o zawrót głowy, a ty musisz załatwić je wszystkie. Jednak w piekielnym LA nie jest tak źle. Jego dawni mieszkańcy zgromadzili tu spory arsenał kreatywnych broni – od ostrych jak brzytwa noży kuchennych po karabiny snajperskie.

Gracze zdecydują, czy wolą coś lekkiego i szybkiego, na przykład kij bilardowy, czy może śmiercionośną broń dużego kalibru. Ważne będzie sprawdzanie stanu broni, ponieważ choć możemy naprawić ją w warsztacie, to jednak najpierw będziemy musieli tam dotrzeć w jednym kawałku.