Reklama
aplikuj.pl

Ubisoft ma ogromny plan wobec Assassin’s Creed

assassin's creed

Assassin’s Creed chwilowo czeka na swój moment. Przyszłość serii zapełniona jest jednak w premierach wielu odsłon.

Jeszcze więcej Assassin’s Creed

Wyciekły informacje dotyczące wielu odsłon serii Assassin’s Creed. Jak się okazuje, wielkie plany zdradzone kilka miesięcy przez Ubisoft, dotyczące nadchodzących gier, były tylko częścią tego co jest planowane.

Aktualnie powstaje Assassin’s Creed Mirage, Red, Hexe, Jade, projekt dla Netflixa, gra VR oraz serial. Do tego pojawiły się wieści o Project Invictus, czyli grze sieciowej. Ale to nie wszystko co dostaniemy w najbliższych latach!

Czytaj też: Tajemnicza ankieta EA zwiastuje powrót kolejnego horroru

Informatorzy donoszą, że już teraz Ubisoft przyjął propozycje na kolejne gry. Podobno powstaje już kolejne Assassin’s Creed VR. Do tego Ubisoft Sofia, który współtworzył Assassin’s Creed III: Liberation oraz Assassin’s Creed Rogue ma w planach odsłonę dziejącą się w trzech różnych lokacjach – Indiach, Imperium Azteków oraz Morzu Śródziemnym. Jej nazwa kodowa to Project Nebula.

Ubisoft Chengdu zajmie się za to Project Raid. Będzie to darmowy, czteroosobowy tytuł kooperacyjny z rozgrywką PvE. Ubisoft Annecy, który współtworzył moduły sieciowe w Assassin’s Creed oraz Splinter Cell oraz pomagał przy The Division 2 zaoferuje za to Project Echoes. Będzie to tytuł sieciowy.

Zagubieni w najbliższych premierach Assassin’s Creed? Wygląda to następująco. W okolicach sierpnia zadebiutuje Mirage, a jakiś czas po nim (dalej w 2023) Assassin’s Creed VR. Red to 2024 rok. Invictus – 2025. Hexe – 2026. Są to jednak wstępne daty, który mogą się jeszcze zmienić.