Navitel R700 GPS DUAL to ciekawy wideorejestrator

specyfikacja Navitel R700 GPS DUAL, cena Navitel R700 GPS DUAL

Navitel właśnie wprowadził do sprzedaży wideorejestrator R700 GPS DUAL. Czym ta konstrukcja się charakteryzuje?

Urządzenie ma wyświetlacz TN o przekątnej 2,7 cala. Jest on w stanie rejestrować materiał Full HD w 30 klatkach na sekundę. Kąt nagrywania wynosi 170°.

Pliki zapisywane są na karcie microSD – jej maksymalna pojemność to 64 GB. R700 GPS DUAL wykorzystuje sensor optyczny Sony Starvis z technologią night vision. Dzięki temu filmy są wyraźne nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

Czytaj też: Kiedy zostanie wydana stabilna wersja Androida 11?

Wideorejestrator ma także wbudowany odbiornik GPS oraz aktualną bazę informacji o fotoradarach, ryzykownych miejscach czy punktach kontrolnych. Nie zabrakło też cyfrowego prędkościomierza czy autorskiej aplikacji DVR Center.

Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE, mówi:

NAVITEL R700 GPS DUAL to zaawansowany wideorejestrator, który skupia w sobie cechy kilku urządzeń. Kierowca otrzymuje informacje o aktualnej prędkości jazdy i ostrzeżenia o pobliskich fotoradarach. Wbudowana aplikacja Wi-Fi umożliwia na wygodne zarządzanie ustawieniami kamery przy użyciu telefonu. W R700 GPS DUAL nie zabrakło oczywiście funkcji takich jak nagrywanie w pętli czy G-sensor. Z uwagi na rosnący popyt na wideorejestratory z kamerą cofania, postanowiliśmy wyposażyć najnowszy model właśnie w to akcesorium. Parkowanie na wąskich ulicach z pewnością będzie łatwiejsze i mniej stresujące. Jesteśmy przekonani, że nowa propozycja w ofercie firmy zaciekawi kierowców bardziej zaawansowanych, jak i tych początkujących.

Nvitel R700 GPS DUAL dostępny jest już w sklepach w sugerowanej cenie 499 zł.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News