Reklama
aplikuj.pl

Nawet pomimo pandemii Rivian radzi sobie dobrze

prace Rivian, Rivian podczas pandemii, blog Rivian, R1T Rivian

O firmie Rivian pisaliśmy nie raz i nie dwa, a jeśli nadal jej za dobrze nie kojarzycie, to lepiej nadróbcie zaległości, bo to twór, który ma szanse podzielić sukces Tesli… a nawet wprowadzić rewolucję na rynek EV.

Niestety Rivian, jak i prawie wszystkie firmy na świecie, musiał zmierzyć się i nadal walczy z problemami związanymi z pandemią koronawirusa. Na szczęście tamtejsi specjaliści postarali się, żeby nie wszystkie prace w fabrykach zostały wstrzymane i tym właśnie się nam pochwalili na oficjalnym blogu.

Inżynierowie zajmujący się oprogramowaniem mogą nie tylko mogą łączyć się ze sobą z domu, ale nawet znaleźli sposób na „kontrolowanie ustawień diagnostycznych i przesyłanie strumieniowe danych w czasie rzeczywistym” na pojeździe przymocowanym do sprzętu do testowania zawieszenia po drugiej stronie kraju.

Rivian ujawnił też nam najnowszy projekt modelu R1T, który występuje tutaj jednak w kamuflażu. Na poniższym filmie możemy z kolei rzucić okiem, jak sprawnie przebiega montaż nadwozia tego pickupa na podwoziu z wszystkimi elektrycznymi układami i wiązkami przewodów.

Czytaj też: To Porsche 911 z 1984 roku zawdzięcza wyjątkowość tunerowi

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News