Reklama
aplikuj.pl

W końcu zmienimy tapetę w Android Auto

Właśnie pojawiła się nowa wersja Android Auto opatrzona numerem 6.1. Wraz z nią przyszło usprawnienie, na które wielu użytkowników czekało już od dawna.

Zmiana tapety w Android Auto

Aplikacja Android Auto na zagranicznym rynku jest od dawna, w Polsce jednak oficjalnie debiutowała w grudniu ubiegłego roku. Oficjalnie, bo przecież wielu kierowców używało go już wcześniej. Sama aplikacja cieszy się ogromną popularnością, bo pozwala na korzystanie z nawigacji Google, odtwarzanie muzyki z popularnych serwisów i wiele innych rzeczy z zachowaniem bezpieczeństwa w czasie jazdy.

Czytaj też: OnePlus 9 i 9 Pro z zaskakującym elementem w zestawie
Czytaj też: Redmi Note 10 dostanie potężny aparat
Czytaj też: Asus ROG Phone 5 w wersji z 16 GB RAM w bazie Geekbench

Wraz wersją 6.1 kierowcy dostaną kolejną funkcję, która była zapowiadana już od dłuższego czasu. Chodzi o możliwość zmiany tapety. Na razie nie ma jeszcze możliwości wgrania własnych zdjęć (i nie wiadomo, czy będzie taka opcja), jednak do dyspozycji użytkowników dodano 15 różnych grafik i zapewne z czasem pojawią się też nowe. By zmienić tapetę wystarczy wejść do menu Ustawień i tam kliknąć opcję „wybierz tapetę”, a potem grafikę, która najbardziej się nam podoba.