Reklama
aplikuj.pl

Need for Speed Unbound ma najbardziej ekstremalny tuning w historii

need for speed unbound

Czegoś takiego jeszcze w grach nie widzieliście. Need for Speed Unbound sprawi, że seria znów będzie kojarzyć się z najlepszymi opcjami tuningu w grach wideo. Zaprezentowane opcje to prawdziwe mistrzostwo świata.

Tuning w Need for Speed Unbound

W końcu możemy zobaczyć tuning kosmetyczny w Need for Speed Unbound. Czegoś takiego jeszcze w grach nie widziałem! Seria znów staje się liderem personalizacji pojazdów.

Czytaj też: Twórcy Redfall zdradzają, co kryje noc?

W Need for Speed Unbound czekać na nas będzie ponad 10 000 opcji personalizacji samochodów, w tym nowe winyle, felgi i inne modyfikacje. Dostępne będą także „legendarne modyfikacje”, które są jedynymi w swoim rodzaju częściami, pozwolącymi zaszpanować sylwetką auta i przyciągnąć do niego uwagę innych graczy (choć gra zaoferuje też tryb gry offline).

Need for Speed Unbound pozwala stuningować każdy centymetr auta przy pomocy nowych wzorów oraz wariantów nakładek wentylujących, które nadadzą kołom jeszcze więcej charakteru. Do tego dochodzi nowy edytor dekali, z winylami stworzonymi przez prawdziwych pionierów mody ulicznej. Jakby tego było mało – w grze będzie możliwość zdjęcia zderzaków i pomalowania tego, co odkryją.