WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nemesis z Resident Evil 3 Remake będzie bardziej przerażający niż Mr. X

Baliście się Mr. X lub mieliście problemy z pokonaniem go w Resident Evil 2 Remake? To przygotujcie się na jeszcze więcej emocji z Nemesisem w Resident Evil 3 Remake.

Resident Evil 2 Remake miał swojego Mr. X, który był dla wielu przerażającą postacią. Twórcy zdradzili nawet, że wróg cały czas eksploruje te same lokacje, po których i my się poruszamy i spotkanie go może być czystym przypadkiem, ponieważ on nas cały czas… szuka. Już taka myśl potrafi straszyć.

Mr. X był również postacią przed, którą lepiej zawsze uciekać, bo starcie z nim źle się dla nas skończy. Ogólnie rzecz biorąc – prawdziwy wróg, który swoją obecnością budził przynajmniej niepokój. To, co powiecie na to, że producent gry poinformował, iż Nemesis w nadchodzącym Resident Evil 3 Remake przebije go pod każdym względem?

Odnowiona trzecia odsłona gry ma skorzystać z tego co producenci nauczyli się już od innego zespołu, który tworzył Resident Evil 2 Remake. Nemesis mocno wzoruje się na sztucznej inteligencji Mr. X, ale deweloperzy chcą ją przebić i stworzyć postać, która będzie miała swój własny, unikalny styl straszenia.

Czy nowy zespół, który został powołany specjalnie do Resident Evil 3 podoła, czy może jednak tytuł okaże się przerastać się ich możliwości? Dowiemy się tego 3 kwietnia na PlayStation 4, Xboxie One oraz PC. O ile Capcom nie przeniesie premiery jak mają to w zwyczaju inne firmy ostatnio.