WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Trylogia Crash Bandicoot prawdopodobnie w PlayStation Plus Luty 2020

Hiszpański oddział prawdopodobnie ujawnił nową grę w PlayStation Plus. Co otrzymają posiadacze abonamentu?

Informacja o dzisiejszym ujawnieniu PlayStation Plus na luty 2020 pojawi się o godzinie 17:30. Pomiędzy Polską a Hiszpanią nie ma różnicy czasu, więc również powinniśmy wyczekiwać godziny 17:30. Co jednak opublikowało PlayStation Hiszpania, że domyślamy się tytułu gry? A może gier?

Wpis PlayStation Hiszpania na YouTube

Powyższy zrzut ekranu pochodzi z YouTube’a hiszpańskiego oddziału PlayStation. Znajdziecie go w zakładce „Społeczność”. Miejsce, które nie jest zbyt często odwiedzane w sieci mogło posłużyć zatem do małego zdradzenia nowego PlayStation Plus na luty 2020.

Crash Bandicoot, który jest zamieszczony wraz z wpisem może sugerować nam, że wkrótce otrzymamy jakąś grę z tym bohaterem. Crash Team Racing Nitro Fueled wydaje się być zbyt świeżą grą, a do tego wciąż się ona sprzedaje. Crash Bandicoot N.Samowita Trylogia wydaje się być jednak już paczką gier, które mogłaby trafić do PlayStation Plus. No chyba, że otrzymamy tylko jedną z gier z pakietu, ale raczej w to wątpię.

Crash pojawił się na tej generacji w jeszcze jednej grze, ale chyba Sony nie zrobiłoby takiego psikusa i rozdało wszystkim Skylanders Imaginators?