Reklama

Netflix zapowiada 3 sezon Szkoły dla elity. Zobaczcie zwiastun

Szkoła dla elity, Szkoła dla elity 3, szkoła dla elity sezon 3, Netflix

Szkoła dla elity jest jedną z popularniejszych serii na platformie Netflix. Zobaczcie co hiszpańskich nastolatków czeka w 3 sezonie.

Szkoła dla elity to jeden z dwóch hiszpańskich seriali oryginalnych od Netflixa. Pierwszy sezon poruszał podobną tematykę, co Riverdale. Podczas gdy ten drugi serial robił się coraz bardziej absurdalny, to Szkoła dla elity trzyma poziom i zyskuje sobie coraz więcej fanów. Akcja rozgrywa się w najbardziej elitarnym hiszpańskim liceum, Las Encinas. W wyniku trzęsienia ziemi jedna z gorszych szkół zostaje zniszczona, a jej uczniowie rozlokowani po innych placówkach. Trójka z nich trafia do tytułowej szkoły dla elity i bardzo szybko widać dzielące ich różnice materialne. Wkrótce jednak placówce dochodzi do wstrząsającej zbrodni.

Kolejna odsłona przyniesie, oczywiście, nowe problemy i przeciwności losu, z jakimi będą musieli się zmierzyć bohaterowie serialu. Nowy rok szkolny ma im pomóc wrócić do normalności, ale niespodziewane wydarzenia wymuszą na nich decyzje, które będą rzutowały na całym ich życiu.

Do swoich ról powrócą: Itzan Escamilla – Samuel, Miguel Bernardeau – Guzmán, Danna Paola – Lu, Álvaro Rico – Polo), Ester Expósito – Carla, Mina El Hammani – Nadia), Arón Piper – Ander i Omar Shana – Omar.

3 sezon Szkoły dla Elity pojawi się na Netflixie już 13 marca