WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Nie możesz znaleźć nic ciekawego do oglądania? Sprawdź nową zakładkę Netfliksa

Netflix wprowadza nową zakładkę „Nowe i popularne” do swojej aplikacji na telewizory, która ma ułatwić nam znalezienie czegoś ciekawego do obejrzenia.

„Nowe i popularne” ułatwi znalezienie czegoś nowego do oglądania na Netfliksie

Chyba każdy doskonale wie, jak czasami trudno znaleźć coś fajnego do obejrzenia. Chcemy włączyć sobie coś do obiadu i zanim znajdziemy np. na Netfliksie jakąś nowość jedzenie zdąży nam wystygnąć, a my stracimy cierpliwość. Nawet nowości w bibliotece nie zawsze jesteśmy w stanie od razu odnaleźć, bo gubią się w tych wszystkich tytułach.

Jednak Netflix wprowadza nową zakładkę, która w końcu ułatwi nam znalezienie czegoś do obejrzenia, gdy nie wiemy czego tak naprawdę chcemy. Kartę „Nowe i popularne” odnajdziemy w aplikacji na telewizorach. Netflix doda tam wszystkie nowości i najpopularniejsze tytuły na platformie. To tam zostanie umieszczone Top 10 wprowadzone w serwisie w lutym tego roku, a także „warte czekania” czyli podgląd filmów i seriali, które zadebiutują na platformie w najbliższych tygodniach.

Nowa sekcja „warte czekania” może być zachętą dla subskrybentów, którzy zastanawiają się nad rezygnacją z Netflixa. Dzięki temu będą na bieżąco widzieć co szykuje dla nich platforma.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News