Reklama
aplikuj.pl

Netflix ulepsza pobieranie filmów. Koniec z czekaniem

netflix
The Netflix Inc. website and logo are displayed on laptop computers arranged for a photograph in Washington, D.C., U.S., on Tuesday, Jan. 21, 2014. Netflix Inc., the largest subscription streaming service, is expected to release earnings data on Jan. 22. Photographer: Andrew Harrer/Bloomberg via Getty Images

Funkcja pobierania filmów i seriali na platformie Netflix jest świetną sprawą, a teraz, dzięki nowemu usprawnieniu stanie się one jeszcze lepsza.

Netflix pozwoli oglądać filmy, które się jeszcze w całości nie pobrały

Oglądanie filmów i seriali w podróży bardzo umila czas. Jednak nie zawsze mamy tyle internetu, albo tak dobre połączenie, by móc to robić w trybie online. I tutaj z pomocą przychodzi możliwość pobierania filmów i oglądanie ich bez konieczności połączenia z siecią. Tylko należy pamiętać, by taki materiał wcześniej pobrać.

Czytaj też: ClickMeeting – uczestnicy spotkań online chcą wprowadzenia jasnych zasad etykiety

Tutaj też pojawiają się komplikacje, bo zdarza się, że przypomnimy sobie o pobraniu kilka minut przed wyjściem. Wówczas zdąży nam się pobrać tylko połowa materiału. I co wtedy? Wcześniej taki film czy odcinek serialu pozostawał dla nas niedostępny. Na szczęście platforma postanowiła coś z tym zrobić. Teraz będzie można obejrzeć po prostu pobraną część filmu, a resztę dokończyć później.

Ulepszyliśmy pobieranie z serwisu Netflix, dzięki czemu możesz teraz zacząć oglądać Mitchellowie kontra maszyny lub następny odcinek serialu Luis Miguel, nawet jeśli pobieranie nie zostało jeszcze ukończone. Po odzyskaniu wystarczająco silnego połączenia możesz zakończyć pobieranie i kontynuować oglądanie — unikając powiadomień, że przekroczyłeś limit danych.

Czytaj też: Czym będą grupy rodzinne na Allegro?

Netflix już wdraża tę funkcję dla użytkowników Androida, jednak, przynajmniej na razie, nie będzie ona dostępna iPhone’ach i iPadach. Do nich trafi dopiero w nadchodzących miesiącach.