Reklama
aplikuj.pl

Nextgenowy Wiedźmin 3 w końcu z datą premiery!

wiedźmin 3

CD Projekt RED długo kazało nam czekać na odnowioną wersję Wiedźmin 3 Dziki Gon. Tytuł jednak jest już prawie gotowy i produkcja trafi do graczy już w przyszłym miesiącu.

Nextgenowy Wiedźmin 3 Dziki Gon

Produkcja Wiedźmin 3 Dziki Gon w wersji nextgen, czyli odnowionej wersji gry przeznaczonej dla PlayStation 5, Xbox Series S, Xbox Series X oraz PC, trwała bardzo długo. Tytuł został odebrany deweloperom z Rosji i ekipa zlokalizowana w Polsce sama wzięła się za dokończenie produkcji. Zmiana twórców wydłużyła produkcję, ale doczekaliśmy się!

Czytaj też: Nowa, wakacyjna mapa Rainbow Six Siege

Teraz już można oficjalnie ogłosić, że Wiedźmin 3 Dziki Gon na PlayStation 5, Xbox Series oraz PC zadebiutuje 14 grudnia 2022. Co więcej, posiadacze gry na PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch otrzymają w późniejszym terminie dużą aktualizację, która wprowadzi masę poprawek i dodatków, w tym zawartość związaną z serialem Netflixa, The Witcher.

Co nowego w Wiedźmin 3 Dziki Gon Next-Gen?

CD Projekt Red podaje, że nowa wersja kultowego Wiedźmina 3 Dziki Gon powstawała z myślą o ostatnich konsolach oraz bardzo mocnych komputerach PC. Gra otrzyma masę ulepszeń wizualnych, wydajnościowych czy technologicznych.

W grze pojawi się wsparcie dla ray-tracingu, szybsze czasy ładowań na konsolach czy modyfikacje, które zostaną zintegrowane z grą! Wśród nowej zawartości pojawi się oczywiście content, inspirowany serialem Netflixa. Twórcy w przyszłym tygodniu zorganizują transmisję, podczas której przedstawione zostaną nam szczegóły nowe wersji gry.

Czytaj też: Fanowski Resident Evil 1 Remake nie ma prawa być tak dobry!

Nextgenowa wersja Wiedźmin 3 Dziki Gon dostępna będzie w wersji cyfrowej na PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz PC. W skład tego wydania wejdą oczywiście dwa duże dodatki – Serca z kamienia oraz Krew i wino.

Lepsza wersja gra będzie dostępna za darmo dla każdego posiadacza Wiedźmin 3 Dziki Gon w pudełkowej oraz cyfrowej. W przyszłości pojawi się również pudełkowe wydanie ulepszonej wersji gry, ale data premiery zostanie ogłoszona w późniejszym terminie.