Reklama
aplikuj.pl

Nowa, wakacyjna mapa Rainbow Six Siege

rainbow six siege

Rainbow Six Siege wkrótce otrzyma nową mapę w ramach Operacji Solar Raid. Lokacja umiejscowiona jest w rajskim obszarze i aż można się rozmarzyć o wakacjach w takim miejscu!

Operacja Solar Raid w Rainbow Six Siege

Operacja Solar Raid będzie jednym z największych dotychczasowych sezonów z nową mapą, aktualizacjami, funkcjami oraz nową postacią z Kolumbii. Więcej informacji na jej temat podane zostanie wkrótce, ale już teraz deweloperzy zdradzają, że jej elektroniczne gadżety będą wymagały od atakujących szczególnej uwagi.

Czytaj też: Jak powstała pierwsza skórka mityczna w Overwatch 2?

Nowa mapa, Laboratorium Nighthaven, stawia na ostrą rywalizację i wprowadza niespotykany wcześnie rozkład pomieszczeń. Oparta jest na znanych już elementach fabuły dotyczącej Nighthaven, w tym ich kwatery głównej i laboratoriów badawczo-rozwojowych, gdzie opracowywane są nowe technologie.

W Operacji Solar Raid uruchomiona zostanie rozgrywka i postępy międzyplatformowe. Dzięki tym funkcjom w matchmakingu dobierani będą gracze spomiędzy wszystkich platform lub gracze na PC i platformach streamingowych. Funkcje te wprowadzą też zunifikowany system postępów i ekwipunku: będzie można korzystać z postępów, waluty w grze oraz przedmiotów pomiędzy wszystkimi platformami.

W tym sezonie wprowadzony zostanie także Ranked 2.0, czyli duże zmiany do systemu rankingowego. Twórcy dodadzą nową rangę i przemodelują system postępów. Ranked 2.0 skupia się na budowaniu realnego systemu progresji, a jednocześnie modyfikuje proces matchmakingu.