Reklama
aplikuj.pl

Neymar i Pogba wyciekli w Modern Warfare 2

modern warfare 2

Plotki są prawdziwe. Okazuje się, że w Modern Warfare 2 pojawią się piłkarze! Dwa modele, które udało się włączyć w grze na szczęście uspokajają graczy, którzy bali się zawodników strzelających się w sportowych przebraniu.

Modern Warfare 2 z piłkarzami

Wkrótce rozpoczynają się mistrzostwa świata w piłce nożnej. Choć impreza zdaje się nie ekscytować świata tak, jak zawsze, to jednak co jakiś czas będą organizowane akcje promocyjne związane z piłką nożną. Jedną z nich szykują twórcy Call of Duty Modern Warfare 2.

Przecieki ze studia wskazywały na to, że w Call of Duty Modern Warfare 2 pojawiają się znani piłkarze. Reakcja graczy była pozytywna, ale bano się również, że gra pójdzie śladami Fortnite, gdzie zawodnicy biegają w swoich klubowych barwach. Klimat sieciowych starć zostałby bardzo szybko zniszczony przez nietypowe skiny.

Czytaj też: Wiedźmin 1 Remake powstaje. Na co się nastawić?

Wygląda jednak na to, że Infinity Ward poszło po rozum do głowy i zamierza zaimplementować zawodników w wojskowym przebraniu. Z gry udało się wyciągnąć pierwsze modele. Poniżej możecie zobaczyć Neymara i Pogbę.

Premiery zawodników w Call of Duty Modern Warfare 2 możemy spodziewać się w przyszłym miesiącu.