Nie uwierzycie ilu graczy gra w Rainbow Six Siege

Nie uwierzycie ilu graczy gra w Rainbow Six Siege

Ilu graczy gra w Rainbow Six Siege? Oj, dużo. Bardzo dużo.

Grudzień 2015. Na rynek trafia Rainbow Six Siege. Ta gra ze znacznie gorszą grafiką, niż na zwiastunie. Ta produkcja, gdzie w finalnej wersji nie ma trybów z gameplayów. Ten tytuł, który będzie nieudolnie próbował pobić Counter Strike’a. Było źle.

Czytaj też: Microsoft szaleje i rozdaje Xbox Game Pass Ultimate w cenie kawy

Ubisoft zapewne widział, że nastroje wobec jego produkcji nie są najlepsze. Wprowadzono więc plan awaryjny nazywający się „gra-usługa”. To rozwiązanie jest teraz praktykowane przez Ubisoft przy każdej grze i zawsze kończy się tak samo – rewelacyjną sprzedażą przez lata. Do tego kilka umów ze streamerami na ogrywanie ich gier w Internecie i mamy sukces, choć nic tego wcześniej nie zwiastowało.

Ile osób gra dzisiaj w Rainbow Six Siege? Okazuje się, że graczy, których dotychczas spróbowali produkcji jest sporo. A właściwie to… miliony.

Ubisoft poinformował, że w ich produkcję zagrywało sie dotychczas 50 milionów osób. Oczywiście na co dzień gra ich o wiele mniej, ale sama liczba osób, które chciały spróbować FPSa od Ubi na pewno jest dużym sukcesem.

Czytaj też: Serwery World of Warcraft Classic zaatakowane DDoS

Źródło: dualshockers.com