WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

[Aktualizacja] Nie wierzę – samochód z Cyberpunk 2077 został odholowany

[Aktualizacja] Nie wierzę – samochód z Cyberpunk 2077 został odholowany

Ciągle zastanawiam się, czy to zdjęcie to fotomontaż, czy też nie. Bo jak nie, to samochód z Cyberpunk 2077 został odholowany.

CD Projekt RED dzięki temu, że stawia na gry AAA musi wydawać na ich powstawanie i promocję naprawdę duże pieniądze. Jak wszyscy doskonale wiemy – dopóki ich dzieła okazują się hitami, taki model pozwala firmie swobodnie funkcjonować lata bez wydawania żadnej gry, a do tego wydawać zgromadzone fundusze na produkcję kolejnych tytułów.

I teraz mam zagwozdkę. Bo jedna z osób pracujących w CD Projekt RED wrzuciła na Twittera zdjęcie przedstawiające charakterystyczny pojazd głównego bohatera Cyberpunk 2077.

https://twitter.com/pawpanasiuk/status/1189619997716426753

Zastanawiam się teraz nad dwoma rzeczami. Po pierwsze, czy to zdjęcie jest prawdziwe? Cień rzucany przez samochód na lawecie jest trochę dziwny, ale całość spowita jest takim ziarnem, że ciężko jest powiedzieć czy to „fake” czy nie. Druga rzecz? Jeśli to prawda, to czy auto nie jest przypadkiem odholowywane?

Znając REDów – jeśli samochód z Cyberpunk 2077 jest prawdziwy, to zapewne sobie żartują i po prostu na takiej lawecie został przywieziony. W takim wypadku jedna rodzi się masa innych pytań. Czy to auto jeździ? Czy to tylko może atrapa? Gdzie będzie można je zobaczyć? Trzeba przyznać, że CD Projekt RED potrafi zaintrygować za pomocą jednego, krótkiego wpisu. Dajcie znać, co Wy o tym sądzicie?

[Aktualizacja]
Wyjaśniła się sprawa samochodu z Cyberpunk 2077. Za jak się okazuje, za fotomontaż odpowiada jeden z polskich grafików, którego genialne przeróbki możecie sprawdzić na mediach społecznościowych jego Fakes Forge. Sprawdźcie inne dzieła na Facebooku oraz Twitterze.