WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Niektórzy ewidentnie nie znoszą Tesli, ale po co ta agresja?

Tesla w ciągu ostatnich kilku lat zebrała wokół siebie zarówno hejterów, jak i istnych wyznawców. Jednak ci drudzy przynajmniej nie niszczą mienia innych.

Na YouTube wpadła właśnie mała kompilacja tego, jak bardzo Tesla nie podoba się niektórym ludziom. Skąd ta agresja? Czyżby był to jawny sprzeciw motoryzacyjnej rewolucji? A może komuś nie podoba się, że za kilkanaście lat kupno spalinowego samochodu będzie znacznie utrudnione? Jedno jest jednak pewne, kiedy w grę wchodzi zwyczajny wandalizm i to tak skoncentrowany, to coś musi być na rzeczy.

Same akty wandalizmu obejrzycie poniżej i jeśli chcecie nieco więcej przykładów, czy wyjaśnień, to posłuchajcie tamtejszej autorki, która zadaje sobie to samo pytanie, co my – dlaczego?

To oczywiście nie pierwszy raz, kiedy do sieci trafiają podobne nagrania. Zawdzięczamy je wbudowanym w Teslach systemom kamer, które ewidentnie przyczyniają się do tak licznego wypływu tego rodzaju materiałów.

W czym więc leży problem? Może w nienawiści do Elona Muska? Jeśli macie propozycje tak bezmyślnych zachowań, to śmiało wpisujcie je w komentarzach.

ŹRÓDŁO: Insideevs