WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Niespodziewana premiera bezpłatnego Forza Street na PC

Czasem producenci nie dają nam nawet szansy na to, aby przygotować się na premierę gry i choć wątpię, czy Forza Street była tym, na co czekali zarówno gracze, jak i nawet fani całej serii, to przynajmniej będzie świetnym mordercą czasu w mobilnym wydaniu.

Jednak na to przyjdzie nam jeszcze długo poczekać, bo obecnie Forza Street (nie mylcie z kontynuacją Forza Motorsport, czy Forza Horizon) jest dostępna wyłącznie na PC. Jednak na tej platformie granie z nią mija się trochę z celem, bo rola gracza sprowadza się wyłącznie do klikania lewego przycisku myszy. Właśnie tak – w tej produkcji tylko przyśpieszamy i zwalniamy… i nic poza tym. Jak czytamy w opisie:

ZDOBYWAJ I ULEPSZAJ KULTOWE SAMOCHODY
Bierz udział w wyścigach, by zgromadzić kolekcję kultowych aut – od klasycznych muscle carów po współczesne auta sportowe i supersamochody retro. Zmień swój garaż w wystawę trofeów!

DRESZCZYK JAK W KINIE
Ulepszone opcje sterowania pozwalają dodawać gazu, hamować i używać doładowania w precyzyjnie dobranych momentach, a dynamiczne kamery z bliska śledzą ociekającą adrenaliną akcję.

ŚCIGAJ SIĘ TAK, JAK LUBISZ
Ścigaj się, kiedy i gdzie chcesz. Wybieraj krótkie, jednominutowe zmagania lub ścigaj się bez końca, szukając różnych dróg do zwycięstwa.

Forza Street jeszcze w tym roku ma doczekać się wydania na platformy mobilne i jako ciekawostkę warto podać to, że jest prawdopodobnie ulepszoną wersją Miami Street, czyli prostej gierki z 2018 roku.

Czytaj też: Analityk twierdzi, że Cyberpunk 2077 ma szansę zostać najbardziej dochodową grą w historii

Źródło: Wccftech