Nilfgardczyków z serialu Wiedźmin mama ewidentnie nie nauczyła prasować

Do sieci wpadły fotki zbrój Wielkiego Słońca

Nilfgardczyków z serialu Wiedźmin mama ewidentnie nie nauczyła prasować
Nilfgardczyków z serialu Wiedźmin mama ewidentnie nie nauczyła prasować

Kolejny przeciek z planu zdjęciowego serialu Wiedźmin wywołał w sieci niemałe poruszenie, wprowadzając nutkę wątpliwości co do jakości finalnego dzieła. No cóż, zdecydowanie inaczej wyobrażaliśmy sobie zbroje wojska Wielkiego Słońca pod wodzą Emhyra na małym, bo teraz sprawiają wrażenie… niewyprasowanych i zbyt dużych szat.  

Czytaj też: Data premiery serialu Wiedźmin w najnowszych przeciekach oraz informacje o drugim sezonie

Tak naprawdę nie mamy pewności co do tego, czy rzeczywiście materiał pochodzi z planu Wiedźmina, ale są na to naprawdę duże szansę. Zwłaszcza że większość materiałów dotarła do nas, jako kompilacja wysłanych filmików za pośrednictwem Snapchata, a niektórzy ze statystów i drugoplanowych aktorów mogą po prostu nie być zbyt rozgarnięci pod kątem przecieków.

https://youtu.be/1EJKD4RZa3g

Odznaka Wielkiego Słońca jest. Jako-takie hełmy również, ale ta reszta zbroi, wyglądająca jak obrzydliwie pofałdowana skóra zdecydowanie może nie napawać optymizmem. Zwłaszcza że cała zbroja nie obejmuje nóg od pasa w dół, co wynagradza widok biało-niebieskich pasiastych spodni rodem z oddziałów Niebieskich Pasów. Całość dopełnia broń z zakrzywionym ostrzem… i nie sposób nie odczuć wrażenia, że z wojaków Nilfgaardu zrobiono przedstawicieli Dzikiego Gonu. Oby efekty w postprodukcji zrobiły swoje. Niżej podrzucam jeszcze dwie fotki z planu, które są już z kolei całkiem zacne:

Czytaj też: Serial Wiedźmin – wiemy kto zagra Yarpena

Źródło: RedanianInteligence