Kto kto nie chciałby zostać prawdziwym graczem, czy gejmerem, jak to zwykło się mawiać w komputerowym półświatku? Na całe szczęście pomocną dłoń na tej ciężkiej drodze wyciągnie do nas streamer Ninja, który przed zostaniem największym streamerem na Twitchu rzeczywiście był profesjonalnym graczem.  

Czytaj też: Lokaj w GTA Online nie ma łatwego życia

Możemy się więc tylko cieszyć, że Ninja z Fortnite pisze książkę, mogącą zmienić życie tych, którzy nigdy nie wygrali swojej rozgrywki Battle Royale, a patrząc na serię Dark Souls przypominają sobie największe koszmary. Tyler Blevins (tak bowiem nazywa się oficjalnie Ninja) planuje premierę książki Ninja: Get Good na sierpień bieżącego roku, a w niej zawrze najważniejsze wskazówki do zostania prawdziwym graczem. Nie zabraknie też sekcji rozprawiającej o odpowiednim sprzęcie i jeśli tam nie pojawi się nazwa żadnego producenta, to uwierzę, że jego motywacja nie pochodziła wyłącznie z chęci zarobku.

Jeśli myślicie, że to koniec, to (nie?)stety nic bardziej mylnego. Oprócz książki o zostaniu świetnym graczem, Ninja przeniesie samego siebie do fikcyjnego świata książek w ramach Ninja: The Most Dangerous Game. W niej Tyler zostanie przeniesiony do gry Battle Royale i będzie musiał stawić czoła innym graczom w drodze do zwycięstwa.

W planach jest jeszcze trzecia książka, ale o niej nie ma ani słowa.

Czytaj też: Simon Toyne „Chłopiec, który widział” – recenzja książki.

Źródło: PCGamer, PenguinRandomHouse

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej