Reklama
aplikuj.pl

Nintendo Switch znów zaskoczy mocą dzięki Remnant From the Ashes

remnant

Walczcie ze źródłem wszelkiego zła gdziekolwiek jesteś! Remnant From the Ashes trafiło na konsolę Nintendo Switch i nie wygląda na słaby port!

Remnant From the Ashes na Nintendo Switch

Koniec świata zmusił ludzkość do walki o przetrwanie z hordami potworów w świecie pogrążonym w mroku i rozpaczy.

Czytaj też: Twórcy The Day Before, w które mało kto wierzy sprawili, że graczom ręce opadły

Już od teraz nagradzany Remnant from the Ashes jest dostępny na konsole Nintendo Switch, wciągając graczy w mrożącą krew w żyłach podróż, sprawdzi ich umiejętności i odwagę.

Jako ocaleńcy w postapokaliptycznym świecie, gracze muszą korzystać z zestawu broni i umiejętności, poruszając się po niebezpiecznych środowiskach, walcząc z groźnymi przeciwnikami i odkrywając sekrety oszalałego świata.

Detale Remnant From the Ashes

Remnant: From the Ashes jest dostępny na platformy PC, PlayStation oraz Xbox, a teraz wyszedł także na Nintendo Switch. Gra zawiera dodatki: Swamps of Corsus oraz Subject 2923.

Czytaj też: Co z Projekt Sirius od CD Projekt RED?

Zainteresowani tytułem? Oto więcej informacji o grze: Świat jest pogrążony w chaosie przez starożytne zło z innego wymiaru. Jako jeden z ostatnich niedobitków ludzkości musicie wyruszyć samotnie lub wraz z maksymalnie dwójką innych ocalałych, by stawić czoła hordom wrogów, spróbować stworzyć przyczółek, aby odbudować i odzyskać to, co zostało utracone.

Twórcy wymieniają następujące, główne cechy:

  • Zwiedzaj dynamicznie generowane światy, które zmieniają się za każdym razem, gdy w nich grasz, tworząc nowe mapy, spotkania z wrogami, możliwości zadania do wykonania i wydarzenia
  • Pokonuj wrogów i potężnych bossów, aby zdobywać doświadczenie, cenne łupy, oraz materiały do ulepszeń, których możesz użyć do zbudowania pierwszorzędnego arsenału broni, zbroi i modyfikacji
  • Połącz siły z maksymalnie dwójką innych graczy, aby zwiększyć swoje szanse na przeżycie. Praca zespołowa jest niezbędna, aby przejść przez najtrudniejsze wyzwania w grze… i odblokować jej największe nagrody.