Reklama
aplikuj.pl

Twórcy The Day Before, w które mało kto wierzy sprawili, że graczom ręce opadły

the day before

The Day Before to tak ciekawy temat, że zasługuje kiedyś na o wiele dłuższy wpis. Dziś jednak krócej, bo powiem sobie o pewnym SPA. Postapokaliptycznym SPA.

The Day Before w gorącej wodzie kąpane

Twórcy The Day Before opublikowali nowy materiał wideo, w którym przedstawiają swoją grę. Jeśli jednak liczyliście na akcję z tego „postapo The Division” to będziecie w małym szoku. Deweloperzy postanowili bowiem wydać wideo, w którym postacie z gry idą po prostu zrelaksować się w SPA. Zobaczcie sami.

Temat The Day Before, które dziś przez większość osób nazywane jest SCAMem to moim zdaniem niezwykle interesujący przypadek gry. Dziś tytuł nie istnieje już na Steam, ponieważ Valve musiało go ściągnąć przez problemy z rejestracją znaku towarowego, a gracze nie wierzą w to, że gra istnieje naprawdę. A była to najbardziej wyczekiwana gra na Steam!

Czytaj też: Gracze Diablo 4 przetrwali ogromnego bossa świata

Może Was jednak w tym momencie zaskoczę, ale naprawdę wierzę w to, że ta gra kiedyś będzie miała premierę, a co więcej – będzie dobra. Pewnie brzmię teraz jak szaleniec, ale tytuł to ciekawy przypadek ogromnego zainteresowania wokół produkcji tworzonej w Azji i Europie Wschodniej, co sprawia, że sprawy nie mają się tak, jak zwykle jesteśmy do tego przyzwyczajeni w branży growej. Ale to opowieść na o wiele dłuższy tekst, który zamierzam Wam kiedyś przedstawić. W międzyczasie zobaczcie, jak gra kiedyś wyglądała.