Reklama
aplikuj.pl

Nowa aplikacja mobilna, akcesoria oraz sklep Xbox. Nowa generacja tuż za rogiem

xbox pad

Czego się spodziewać po Xboxie na nowej generacji konsol? Zdaje się, że… sporo innowacji.

Microsoft nie zwalnia tempa i zapowiada kolejne atrakcje dla graczy, którzy wybiorą ich sprzęt. Od 10 listopada rusza oficjalnie ruszy nowa aplikacja mobilna Xbox, zestaw akcesoriów oraz nowy sklep.

Co wiemy o każdej z nowości? Xbox podaje, że:

  • Nowa aplikacja Xbox: dostępna już teraz w wersji beta na urządzenia z systemem Android. Appka pozwoli użytkownikom na stały kontakt ze znajomymi, ułatwi dostęp do gier i rozgrywki, zarówno w domu jak i w miejskim zgiełku, niezależnie od urządzenia z jakiego korzystają.
  • Nowe akcesoria: do wcześniej zaprezentowanych kontrolerów bezprzewodowych Carbon Black i Robot White dołącza nowy Shock Blue Xbox Wireless Controller w żywym niebieskim odcieniu. Dla graczy korzystających z PCetów, rozszerzono pakiet kontrolerów na tę platformę o wariant bezprzewodowy. Zaprezentowano również nowe rozwiązanie ładowania padów – Akumulator do konsoli Xbox + USB-C – pozwalające na ładowanie podczas rozgrywki. Nowe bezprzewodowe kontrolery dostępne będą od 10 listopada w cenie 269 zł. Zestaw Akumulator + USB-C można nabyć za 109 zł. Urządzenia można zamówić w przedsprzedaży już teraz na stronie Xbox.
  • Nowy sklep na konsolę Xbox: nowa odsłona MS Store on Xbox sprawia, że korzystanie z niej jest bezpieczniejsze, szybsze i łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Wśród nowych funkcji  wymienić można krótsze czasy ładowania, zaprojektowaną na nowo opcję wyszukiwania i rozszerzone ustawienia bezpieczeństwa, które z pewnością docenią rodzice.

Czytaj też: Wiemy co się stanie z płynnością, gdy deweloperzy zmienią kilka linijek kodu na Xbox Series S

Przypominamy, że konsole Xbox Series X oraz Xbox Series S można już zamówić w przedsprzedaży.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News