Reklama
aplikuj.pl

Nowa Honda Civic Type R wyrenderowana na podstawie patentów i zdjęć

Najnowsze rendery z forum Civic XI pokazują nam to, jak będzie wyglądać nowa Honda Civic Type R – co z tego, że wspomniane patenty i zdjęcia szpiegowskie dotyczyły jej podstawowego wariantu.

Rendery Honda Civic Type R

Zabawa w spekulacje jednak nigdy się nam nie znudzi, dlatego podrzucamy Wam to, jak prawdopodobnie Honda podrasuje swojego nowego Civica w traktowaniu Type R. Ten model nowej generacji będzie odrobinę szerszy i niższy, a jak widać na grafikach, wygląda jak rzeczywiście hot-hatch.

Wygląda więc co najmniej dobrze i dokładnie tak, jak można by tego oczekiwać. Liczne wloty i wyloty powietrza opasane czarnymi wstawkami, jak również nowoczesne podejście do oświetlenia razem z czerwonymi akcentami i agresywnymi kształtami, to coś, do czego Civic Type R nas już przyzwyczaił. Jak z kolei podoba się Wam czterorurowy układ wydechowy na tyle?

Chociaż wygląd zewnętrzny może być raczej ewolucją niż rewolucją, to, co kryje się pod maską nowego CTR, będzie znacznie bardziej interesujące. Według nowych plotek (via Motor1), nowy hot hatch będzie wykorzystywał system hybrydowy, który będzie składał się z dwóch silników elektrycznych i 2,0-litrowego turbodoładowanego silnika benzynowego o łącznej mocy około 400 koni.

Czytaj też: Co nowego w Honda Civic Si 2020?

Czytaj też: Jak ewoluowała Honda Accord? Spójrzcie na rozwój sedana od 1976 roku
Czytaj też: Patenty wyjawiły nowego sedana Honda Civic
Czytaj też: Honda Civic nowej generacji skrywa wszystko pod kamuflażem

Ponieważ Civic nowej generacji ma pojawić się na wiosnę przyszłego roku, spodziewamy się, że minie kilka miesięcy, zanim zobaczymy sportowego Civic Si i hardcorowego Type R.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News