Reklama
aplikuj.pl

Wiemy, kiedy pojawi się nowa łatka Cyberpunk 2077. Niedługo gra zadziała lepiej

cyberpunk 2077

Wiadomo już więcej na temat tego, kiedy spodziewać się kolejnej łatki do Cyberpunk 2077. Musicie wytrzymać jeszcze chwilę.

Premiera Cyberpunk 2077 nie była do końca udana przez kompletnie skopany port gry na konsole poprzedniej generacji. Doprowadziło to nawet do utraty znaku jakości na MetaCritic przez grę oraz do zamieszczenia przez OpenCritic informacji o fatalnym stanie technicznym gry na konsolach PS4 i Xbox One.

Czytaj też: Fizyka w Diablo 4 wygląda genialnie i ma przełożenie na gameplay!
Czytaj też: Ray-tracing na SNES. Patrzę i nie wierzę
Czytaj też: Raytracing API Vulkan już dostępny dla twórców

Kiedy nowa łatka Cyberpunk 2077?

Kolejna aktualizacja Cyberpunk 2077 jest już w drodze. Czego się po niej spodziewać? Oficjalnej listy zmian nie ma, ale deweloperzy z CD Projekt RED wspominali ostatnio, że zamierzają naprawić to jak gra działa na konsolach poprzedniej generacji. Jest to aktualnie najważniejsze. Pytanie jednak czy to już ta łatka naprawi błędy, bo wiadomo, że niektóre pojawią się dopiero w lutym 2021.

Czytaj też: Resident Evil 8 Village PS4 i XONE porzucony? Czyżby efekt Cyberpunka?
Czytaj też: Tryb wydajności Fortnite! Gra zadziała na bardzo słabych komputerach
Czytaj też: Death Stranding PS5? Kojima coś ukrywa

Gracze, którzy mają problemy z grą muszą zatem trzymać kciuki, aby ich problemy zostały rozwiązane. A kiedy pojawi się nowy patch do gry? Łatka Cyberpunk 2077 ma zadebiutować już 21 grudnia. Informację tę podaje sklep GameStop. Dowiadujemy się, że wiele poważnych błędów ma być załatanych. Konkretów jednak brak.