Nowa najlepsza płyta główna BioStara średniej klasy. Przynajmniej wedle firmy

najlepsza płyta główna BioStara, Biostar B550, Biostar B550 SILVER

BioStar B550M Silver jest najnowszą płytą główną firmy zaprojektowaną zarówno dla graczy, jak i zwykłych użytkowników. Co ciekawego oferuje?

B550M Silver, jako najlepsza płyta główna BioStara

Jak sam wspomina o niej producent, to ponoć jedna z najlepszych płyt głównych średniej klasy na rynku. Oferuje stylowe wzornictwo w połączeniu z najnowszą najnowocześniejszą technologią, a na dodatek jest przyzwoicie wyceniona, występując w formacie Micro ATX.

Czytaj też: ASUS TUF Gaming A17 ma nowe CPU AMD i RTX 3000
Czytaj też: Ustawa o KSC utknęła. Musi wrócić w innej formie
Czytaj też: Premiera Samsungów Galaxy S21 coraz bliżej. Co o nich wiemy?

Na laminacie i dodatkach B550M Silver posiada charakterystyczne dla BioStara elementy stylistyczne z czarnymi i srebrnymi akcentami oraz niektóre wzory SILVER PCB zapożyczone z jej poprzedników. Nie zabrakło też podświetlenia LED ROCK ZONE RGB.

Czytaj też: Nowe informacje o Intel Core i9-11900K i pozostałych CPU
Czytaj też:
Sprzedaż iPhone 12 Mini fatalna. Sam taki chciałem, ale Apple przegięło
Czytaj też:
Znamy specyfikację procesorów AMD EPYC Milan

Po stronie możliwości liczcie na miejsce dla czterech pamięci DDR4 do 128 GB i 4933+ MHz oraz oczywiście wsparcie najnowszych procesorów AMD Ryzen z serii Vermeer 4. generacji. Kwestie nośników uzupełniają dwa sloty M.2 wspierające kolejno PCIe 4.0 i PCie 3.0, jak również sześć portów SATA III.

B550M Silver oferuje możliwość pracy na APU za pośrednictwem wyjścia HDMI, DP i DVI-D, a pod kątem kart rozszerzeń ma do zaoferowania dwa sloty PCIe x16 oraz jedno PCIe x1.