Reklama
aplikuj.pl

Nowa namiętna powieść Pauliny Świst w Empik Go

powieść Pauliny Świst

Na Empik Go zadebiutowała nowa powieść Pauliny Świt „Paprocany”. W wersji audio w rolach głównych usłyszymy Olgę Bołądź i Grzegorza Damięckiego.

Paprocany – nowa powieść Pauliny Świst w Empik Go

Bohaterowie najnowszej książki Pauliny Świst będą musieli zmierzyć się z wieloma trudnymi pytaniami. Ten niezwykły, pełen tajemnic kryminał z wątkami erotycznymi przeprowadzi nas przez gorący romans prawniczki z policjantem i przestępczy świat Śląska. A do tego znajdziemy tam jeszcze sporą dawkę bezkompromisowego humoru. Czyli mieszanka wybuchowa. Wraz z premierą książki na Empik Go pojawi się produkcja audio. Głównym bohaterom swoich głosów użyczyli Olga Bołądź i Grzegorz Damięcki wcielając się w role Zofii Bojarskiej oraz Krzysztofa Strzeleckiego.

Grzegorz Damięcki mówi:

Kryminały już nagrywałem, ale pisane przez mężczyzn i teraz  hm … to jest nowa jakość dla mnie. Przeczytałem i wiedziałem, że chcę brać w tym udział. Żyjemy w zamknięciu, w ogromnym napięciu. W wielu domach ujawnia się frustracja i wzajemny zawód. Ilość rozstań będzie pewnie gigantyczna. Mam nadzieję, że ta świetna erotyka podziała jak afrodyzjak. Oby!

Czytaj też: Wszystkie filmy o Bondzie obejrzymy już niedługo na HBO GO!
Czytaj też: Recenzja serialu The Mandalorian – sezon 2, odcinek 3
Czytaj też: Recenzja serialu Miłość i Anarchia – sezon 1

Paulina Świst znów zabiera nas w świat nielegalnych interesów, tajemnic, namiętności i układów, które bardzo rzadko bywają bezpieczne. Historie głównych bohaterów są bardzo realistyczne, a zawodowe doświadczenie pisarki jeszcze to potęguje. Porwanie, niesłuszne oskarżenia, wiele emocji i pytań, na które uzyskamy odpowiedź słuchając przeszło 6-godzinnej produkcji audio.

Paulina Świst, autorka książki mówi:

Gdy Empik Go zaproponował mi stworzenie „Paprocan” w formie produkcji audio, włożyłam na chwilę rozpalony łeb pod wodę, aby uspokoić emocje. Kiedy jednak dowiedziałam się, że w rolę Krzyśka i Zosi wcielą się Grzegorz Damięcki i Olga Bołądź już wiedziałam, że będzie dokładnie tak, jak to sobie wyobrażałam. Bardziej „charakternych” i pasujących do moich postaci aktorów nie mogłabym wybrać. Mam nadzieję, że słuchając „Paprocan” będziecie się bawić równie dobrze jak ja, kiedy je pisałam

Jeśli była jakakolwiek dewiza, którą kierowałam się w życiu, to była to złota myśl Marii Czubaszek: „Prawdziwa tragedia to przystojny facet, ale durny i bez poczucia humoru”.

Więcej o serialu znajdziecie tutaj.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News